Sunrise Avenue (FIN) Vyprodáno!

Kdy: Zpět na přehled akcí 24.11.2017 
Kde: Praha, Palác Akropolis
Kubelíkova 1548/27
Žižkov,130 00 Praha-Praha 3
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 650,-Kč - cena je platná do 31.8.2017
Vstupenky

Světoznámí SUNRISE AVENUE vydávají nové album a oznamují turné se zastávkou v Praze!

 

SUNRISE AVENUE jsou mezi posluchači oblíbení pro jejich chytlavé, melodické a energické vystupování. Jejich žánr se dá zařadit mezi pop rock a rockové balady. A nejen u nás snad není člověka, který by jejich melodie neznal. Velká spousta z nich totiž s velkou úspěšností hraje neustále v rádiích. Pro svou oblíbenost SUNRISE AVENUE také vyprodávají jeden koncert za druhým jako po hlavě a s posledním albem »Unholy Ground«, které získalo zlaté a platinové ocenění, začali také vyprodávat obrovské evropské stadiony.

Letos však tito Finové pro své posluchače chystají něco nového. Po čtyřleté přestávce, kdy si členové pořádně vyčistili hlavu, se opět pouští do práce. Frontman a skladatel Samu během dvou a půl let, které strávil na cestě s kytarou, načerpal spoustu inspirace a a v současné době chystá nové album, které pojmenoval »Heartbreak century«! Nová deska odráží současný stav lidských myslí, které jsou závislé na moderních technologiích, neustále online a zapomínají být šťastní a spokojení. To je zdá se velmi aktuální téma.

Novinkové album a oblíbené hity kapely SUNRISE AVENUE plné chytlavých melodií a houpacích kytar si budete moci poslechnout také LIVE v rámci turné „Heartbreak Century Tour 2017“! Zastávka u nás proběhne 24. listopadu v Paláci Akropolis v Praze! Koncert bude pravděpodobně brzy vyprodán, tak s nákupem vstupenek rozhodně neváhejte!

 

Vstupenky na koncert zakoupíte od 2. srpna za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 31. srpna na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.