Tickets

zobrazit vše

Aktuálně

All news

METALFEST 2023 – servírujeme druhý fotoreport druhého dne

Druhý den festivalu METALFEST v plzeňském amfiteátru Lochotín se blíží ke svému velkému finále. Lesní klan KORPIKLAANI už řádí na pódiu a pomalu se blíží dnešní velké finále! POWERWOLF chystají dnes večer posílit metalovou víru v srdcích vás všech…vyslechněte jejich ohnivé kázání a přijměte od nich svátost metalu.

Mrkněte na fotky z dnešního odpoledne.

Přejeme vám příjemný festivalový večer.

...
Read More

METALFEST OPEN AIR 2023 – den druhý je v plném proudu

Přinášíme první fotoreport z dnešního sluncem zalitého druhého dne na festivalu METALFEST OPEN AIR, v plzeňském amfiteátru Lochotín. Nálada je výborná a kapely podávají fantastické výkony, kdo ještě váháte, přijďte se pobavit!

Vstupenky na pokladně u areálu ještě jsou…hezký den přátelé.

...
Read More

METALFEST OPEN AIR v super reportáži CNN Prima News!

CNN Prima News včera odvysílala skvělou krátkou reportáž, natočenou včera na METALFESTU v PLZNI, na křtu tučňáka Chrisem Bayem v ZOO. Chris BAY složil a nahrál pro METALFEST hymnu a složil tak festivalu velkou poctu a pochvalu. Podívejte se na video a přijďte na festival podívat. Světové metalové hvězdy se tady střídají až do neděle!

Festivalové, ale i jednodenní vstupenky můžete zakoupit před areálem, ve festivalové pokladně.

Užívejte dnešního dne, přátelé.

...
Read More

Dobré ráno z PLZNĚ! Zahřejte se krátkým fotoreportem ze včerejšího večera!

METALFEST OPEN AIR v plzeňském amfiteátru Lochotín dnes pokračuje svým druhým dnem, jehož vrcholem bude zbrusu nová megashow vlčí smečky POWERWOLF! Včerejší večer zazářila ďábelská švédská banda AVATAR, která nenechala odpočinout uši, oči, nohy, ruce hlavy ani mozky. Jejich show byla dokonale šílená a zvrácená a asi nenechala nikoho na pochybách, kdo teď vládne „světu za zrcadlem“.

ARCH ENEMY pak rozsvítili pódium nejen světly a bohatou pyrotechnikou, ale hlavně svým mistrovským a ...

Read More

METALFEST 2023 – první fotoreport z dnešního dne.

První den festivalu METALFEST OPEN AIR vrcholí. Posíláme vám malé foto ohlédnutí na jeho dosavadní průběh.

Užívejte přátelé!

A vy, kdo ještě váháte s návštěvou, neváhejte. Vstupenky, celofestivalové i jednodenní jsou k dostání ve festivalové pokladně denně od 9 do 22 hod. a nově se uvolnilo i dostatek míst na parkování na parkovišti „Na Jíkalce“, která si můžete zakoupit ve festivalové pokladně nebo přímo na parkovišti „na Jíkalce“.

...
Read More

Metalheads, POZOR! Na placeném parkovišti „Na Jíkalce“ jsou nové místa na parkování!

Fanoušci METALFESTU, uvolnila se nám nová kapacita pro parkování na placeném parkovišti „Na Jíkalce“! Parkování i vstupenky (celodenní a festivalové) je možné zakoupit ve festivalové pokladně, která je otevřena denně 9-22 hod! Parkování „na Jíkalce“ lze zakoupit i přímo na parkovišti. Platba je zde možná pouze v hotovosti.

Neváhejte a využijte příležitosti, zaparkovat si svůj vůz a dojít se bavit, víkend začíná!

Read More