Aktuálně

Chystáme dotisk festivalových triček z letošního jubilejního, 20. ročníku MASTERS OF ROCK!

Předobjednávky spuštěny!

Milí fanoušci, vás zájem o letošní MASTERS OF ROCK festivalový merchandising opět předčil naše očekávání! I přesto, že jsme oproti minulým ročníkům navýšili počty vyrobených triček, nestačily! Jelikož bychom byli moc rádi, aby to své festivalové tričko měl opravdu každý, kdo si ho přeje, plánujeme jejich dotisk. A abychom věděli, kolik triček ještě dovyrobit, spustili jsme na našem festivalovém webu předobjednávky. >>TADY<<

Ode dneška do 26. srpna si můžete svá vybraná...

READ MORE

Hvězdami nabitý rock-metalový festival ROCK CASTLE 2024 je tady už za 4 týdny!

S kým se letos potkáme v „Krumlově“?

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024Nejmladší člen festivalové rodiny Pragokoncertu, rock-metalový ROCK CASTLE, se uskuteční letos už po čtvrté a věřte, že roste a jede skvěle!  Zrodil se v době poznamenané řadou zákazů a různých vládních nařízení a pro mnohé se stal ostrovem naděje, kde láska k metalu zvítězila a přinesla chvíle uvolnění a radosti v dobách ticha a napětí. Je to příjemný, 3denní rock-metalový svátek, naplněný pohodovou letní atmosférou, rok, co rok silnější sestavou potvrzených ...

READ MORE

Němečtí ENEMY INSIDE oznamují speciálního hosta svého jarního turné!

Live v březnu 2025 v PRAZE!

ENEMY INSIDE + Letters Sent Home – European Tour 2025 – 14. 3. 2025 – PRAHA, klub StormMladá,moderní metalová banda ENEMY INSIDE přijede 14. března 2025 do pražského klubu Storm, vzít vás všechny do své chytlavé, energické, vysoce moderní metalové bouře, které vévodí půvabná žena!

Nyní ENEMY INSIDE oznamují svého speciálního hosta, který je na plánovaném Evropském turné doprovodí! Bude to se německá čtveřice LETTERS SENT HOME! I této kapele vévodí žena, Emily Paschke a očekávat můžete silné melodie s hlubokými, srdceryvnými texty ze život...

READ MORE

Metaloví piráti VISIONS OF ATLANTIS představí novou desku „Pirates II – Armada“

...už v září ve ZLÍNĚ a v PRAZE!

VISIONS OF ATLANTIS, Illumishade, Seraina Telli21. 9. 2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café22.9.2024 – PRAHA, MeetFactory„Lodní deník: 5. července 2024; volné moře Začíná nový den plavby. Vítr je na naší straně a moře si šeptá příběhy o nedávných bitvách. Vzduch je svěží, ale staří vůdci pomalu ztrácejí půdu pod nohama. Jejich lži se zhoršují a temnota se jim vkrádá do duší. Každý slunečný den v sobě skrývá nadcházející bouři, příroda zkouší naše síly… na poslední bitvu.“Pirátská armáda VISIONS OF ATLANTIS je zcela připra...

READ MORE

Vůdcové smečky POWERWOLF, Attila a Falk vás osobně zvou na svou velkolepou metalovou mši!

 V říjnu v PRAZE!

POWERWOLF, HAMMERFALL, Wind Rose - Wolfsnächte Tour 2024 – 26.10.2024 – PRAHA, sportovní hala FortunaPOWERWOLF, suverénní, silná a neodolatelná metalová smečka vydává už příští týden svoji velmi očekávanou novou desku „Wake Up The Wicked“, která je, bez nadsázky a bez jakýchkoli propagačních frází, horkým adeptem na nejvyšší pozice mezi letošními metalovými novinkami…

Vůdcové kapely Attila a Falk vás nyní osobně zvou na další, energií nabitou, fantastickou show, kde tuto svou novinku představí naživo! Bude to v PRAZE, ve sportovní hale ...

READ MORE

Metalová ikona MAX CAVALERA vás všechny osobně zve na velkou párty se SOULFLY!

Už za 2 týdny v OSTRAVĚ!

SOULFLY – 2. 8. 2024, OSTRAVA, GarageOj…. ikona undergroundu, průkopník extrémního metalu, válečník třetího světa a vůdce rozmanitého a oddaného kmene SOULFLY, Max Cavalera, vám natočil skvělou osobitou videopozvánku z útrob svého dočasného mobilního domova, z tourbusu, na další divokou párty! Slavit se bude nejen jeho nezaměnitelný brazilský tribal-world metal a aktuální deska „Totem“, ale také jeho vlastní narozeniny!

Zváni jste úplně všichni! V pátek, 2. srpna od 20:00 v OSTRAVĚ, v klubu Garage!

Tato oslava bude patřičně ...

READ MORE

Jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK je za námi! Děkujeme přátelé!

Velkolepé metalové oslavy 20. ročníku MASTERS OF ROCK ve VIZOVICÍCH dozněly! Zakončeny byly opravdu stylově, nesmrtelnými hity legendárních ACCEPT v nesmírně energické show, do které dali tito slavní metaloví mistři opravdu vše!

Festival MASTERS OF ROCK nám za těch 20. neuvěřitelných let vyrostl v jeden z nejuznávanějších a nejoblíbenějších festivalů v Evropě, a to jak pro rock-metalové fanoušky, kteří se zde sjíždějí doslova z celého světa, tak pro všechny účinkující hvězdy, které se zde za vámi vždy s nadšením vracejí! MASTERS OF ROCK se stal pro mnohé z vás neoddělitelnou souč...

READ MORE

ROCK CASTLE 2024 - kemp „Vrabčák“ - VYPRODÁNO! Stanování je možné už pouze

...na veřejném tábořišti „Střelnice“!

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 15. – 17. 8. 2024

4. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE je tady za měsíc! Vypukne ve čtvrtek 15. srpna a rock a metal bude v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ znít až do soboty 17. srpna! Tento mladý a pohodový festival láká pro svoji zajímavou dramaturgii a unikátní místo konání stále více a více fanoušků z celého světa!

VIP camp i VIP parkoviště v bezprostřední blízkosti festivalového areálu jsou již dlouho dopředu zcela vyprodána a nyní hlásíme i VYPROD...

READ MORE

Jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK je za námi!

Posíláme poslední video vzpomínku na závěrečný festivalový den!

Přátelé, letošní narozeninový ročník MASTERS OF ROCK je u konce. Byly to neuvěřitelně nabité dny plné skvělé hudby, fantastické zábavy a slunečního žáru… Slunce nadělilo „Masters“ k narozeninám pořádnou dávku horka, ale vy jste to zvládli na jedničku! Obrovské díky všem úžasným fanouškům, kteří tu byli s námi a vytvořili tak neuvěřitelnou atmosféru. Vaše energie a vášeň jsou tím, co dělá Masters of Rock tak výjimečným.

Metalheads, děkujeme! Byli jste skvělí a těšíme se na vás zase za rok, na MASTERS OF ROCK 2025!

READ MORE

20.ročník Masters Of Rock 2024 je minulostí...

...a s kapelou ACCEPT na závěr, skončil opravdu ve velkém stylu. Posíláme fotoreport.

Je to tak. Jubilejní ročník festivalu MASTERS OF ROCK 2024 je za námi a včerejší finále byla jízda. 

Legendární ACCEPT předvedli fantastické vystoupení, které rozproudilo zaplněný areál R.Jelínka. Jejich show byla plná energie, síly a klasických heavy metalových hitů, které fanoušci zpívali společně s kapelou. ACCEPT dokonale uzavřeli tento jubilejní ročník a zanechali v srdcích všech nezapomenutelné vzpomínky.

Mrněte na fotky z tohoto vystoupení a budeme se na vás těšit zase za ...

READ MORE

Uteklo to. 20. ročník Masters of Rock je u konce.

Přinášíme vám fotoreport z dnešního fantastického odpoledne.

 RAGE spolu s LINGUA MORTIS ORCHESTRA (Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín) předvedli fantastický výkon. Kombinace metalové energie a symfonických prvků vytvořila neuvěřitelnou atmosféru, která uchvátila všechny přítomné. 

Po RAGE přišli na řadu KK'S PRIEST a přinesli do areálu pořádnou dávku heavy metalu. K.K. Downing a jeho parta ukázali, že jsou opravdovými mistry svého řemesla a nechyběli ani slavné hity Judas Priest, které K.K. složil. Jejich žhavá show byla plná energie a síly, která strhla všechny příto...

READ MORE

MASTERS OF ROCK 2024 jde do finále…

První fotoreport z posledního festivalového dne je tady!

Jubilejní 20.ročník festivalu MASTERS OF ROCK 2024 se chýlí ke svému závěru a my pro vás máme první várku fotek z dnešního dne: BLAX, SYMFOBIA, TRI STATE CORNER, ELEINE, ANNISOKAY a DELAIN. Na pódiu zrovna řádí hvězdní KK’S PRIEST a po nich to nastoupí na Ronnie James Dio Stage ještě švédští mistři moderního metalu AMARANTHE a heavymetalové legendy ACCEPT.

Užívejte metalheads…

...

READ MORE

Hlavní hvězdou sobotního večera byla legendární AVANTASIA Tobiase Sammeta

Byla to vskutku nezapomenutelná podívaná plná emocí. Jejich impozantní pódiová show a výkony všech zúčastněných uchvátila každého fanouška v publiku, kteří se ponořili do jedinečné atmosféry. Nejen hity 'Dying for an Angel' s Ronniem Atkinsem nebo  závěrečné pecky 'Lost in Space' a 'Sign of the Angel' zněly jednohlasně celým areálem. 

Tobias je mistr skladatel a jeho schopnost propojit se s publikem je neuvěřitelná. Včerejší noc byla opravdu pohádková a nezapomenutelná.

Zavzpomínejte na včerejší večer prostřednictvím fotoreportu a vychutnejte si závěrečný den festi...

READ MORE

Festival Masters of Rock 2024 nabídl v sobotu večer neskutečné pecky.

Tady fotoreport CAVALERA a SIRENIA.

Bratři Cavalerovi včera večer pořádně přitvrdili a na Ronnie James Dio Stage předvedli neskutečný masakr. Rozvibrovali všechno a všechny, kdo se v areálu i jeho okolí nacházeli. Každý riff a každý úder do bicích byl cítit až v morku kostí. 

Sirenia pak uzavřeli třetí den epickým vystoupením a provedli nás nezapomenutelnou noční jízdou na Masters of Rock. 

Taky je fotoreport, mrkněte.

Fotky z nezapomenutelné show AVANTASIA, bude následovat za chvíli.

...

READ MORE

Fotoreport z odpoledních vystoupení DYNAZTY, CYHRA a AMALGAMA je tady!

AMALGAMA zahájila odpolední program s energickým setem, který skvěle nastartoval atmosféru. Pořádnou melodickou smršť pak na pódiu předvedla CYHRA. A švédští melodici DYNAZTY ukázali neuvěřitelný výkon, který doslova rozproudil celý festivalový areál.

Mrkněte na fotky a připomeňte si ty nejlepší momenty.

...

READ MORE

MASTERS OF ROCK a BRUCE DICKINSON V SUPER REPORTÁŽI CNN PRIMA NEWS!

V pátek CNN Prima News odvysílala exklusivní rozhovor s Brucem Dickinsonem, který byl hlavní hvězdou prvního dne Masters of Rock!

Bruce na festivalu obdržel i svou figurku, kterou Tarja v loni v prosinci vložila do největšího moderního mechanického betlému v olomoucké Šantovce. Dozvíte se, jak bylo těžké Bruce na Masters získat, proč jeho nedávno vydané solo album nese název právě „The Mandrake Project“ a co to znamená. Uslyšíte i to, co by chtěl Bruce vzkázat svým fanouškům v České republice.

Tak mrkněte na tuto jedinečnou reportáž. 

Užívejte si festival. Zítra j...

READ MORE

Fotoreport posledních kapel včerejšího večera je tady – ALESTORM, SOILWORK.

Krátce před půlnocí přivítali fanoušky bouřliví Alestorm svým nezaměnitelným pirátským metalem. Jejich show byla plná nezkrotné energie, veselí a chytlavých melodií, díky kterým pořádně rozparádili publikum.

Poté se na scénu dostali Soilwork, kteří zakončili program ve velkém stylu. Jejich tvrdý a melodický death metal rezonoval v každém koutu festivalového areálu a vy jste si užívali každý moment, i přes pokročilou noční hodinu.

Díky, že jste tu s námi a že jste se nenechali odradit včerejším extrém...

READ MORE

Včerejší noc na Masters of Rock patřila Judas Priest,

...které se stalo nepřekonatelným vrcholem pátečního dne. 

Hned s prvními tóny úvodní písně "Panic Attack" se nebe zahalilo do temných mraků a blesky v pozadí dodávaly show dramatický nádech. A přestože hustý déšť během chvíle promáčel všechny přítomné, energie ani nadšení v publiku nepolevovaly. Kvůli bezpečnosti muselo být vystoupení na chvíli přerušeno, ale ani tento moment nedokázal nikoho oslabit a jakmile riziko blesků ustoupilo, Judas Priest se vrátili na pódium s dvojnásobnou energií a odhodláním. 

Byla to noc, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat – plná sí...

READ MORE

MASTERS OF ROCK - Druhý den pokračuje ve velkém stylu

Přinášíme vám druhou várku fotek z dnešního dne na Masters of Rock ve Vizovicích. Na pódiu se představily kapely, které svou energií rozproudily celé publikum.

Die Happy oslavili své 30. výročí živelným vystoupením, ve kterém Marta Jandová předvedla neuvěřitelný výkon a strhla dav svou energií. Unleash The Archers rozproudili dav svou směsicí power metalu. Rocková královna Doro oslavila 40 let na scéně fenomenální show plnou energie a ikonických hitů. 

Díky, že jste tu s námi.

Za chvíli přidáme fotky nezapomenutelné show Electric Callboy.

...

READ MORE

MASTERS OF ROCK 2024 – Den druhý je v plném proudu

Máme pro vás první fotoreport z dnešního festivalového dne na Masters of Rock ve Vizovicích. Ráno nás přivítalo krásné slunečné počasí, a přestože se po obědě obloha zatáhla a přišel silný déšť, vy jste se nenechali odradit. Jste skvělí, velké díky vám všem.

Od rána jsme mohli vidět úžasné koncerty kapel Denoi, Osyron, Dark Sky, Any Given Day a Serious Black, kteří na Ronnie James Dio stage slavili své 10. výročí. Atmosféra je díky vám skvělá a celý areál likérky Rudolf Jelínek rezonuje nejen hudbou, ale hlavně vaší neskutečnou energií. 

Nenechte si jedinečné momenty fe...

READ MORE

Krásné odpoledne! Přinášíme vám ohlédnutí za včerejším,

...plně nabitým festivalovým dnem jubilejního 20. ročníku Masters of Rock 2024. 

Areál likérky Rudolf Jelínek už po dvacáté ožil metalovou muzikou. Mrkněte na video a přijďte si užít festival. Až do neděle se zde střídají světové metalové hvězdy! 

Vstupenky jsou k dostání na obou pokladnách u vstupu do festivalového areálu. 

POZOR!!! Odpovídáme na četné dotazy, kde se chodíte ptát na pokladnu, zda bychom vzhledem pr...

READ MORE

Přinášíme vám fotoreport závěrečných kapel čtvrtečního dne

...na Masters of Rock 2024!

I v pozdních hodinách panovala v publiku elektrizující atmosféra. STRATOVARIUS svou energetickou show strhli publikum a zalili zaplněný areál R.Jelínka melodickým power metalem.

Také Moonspell předvedli skvělý výkon a svou temnou a podmanivou show uzavřeli čtvrteční program ve velkém stylu.

Mrkněte na fotky a připomeňte si jedinečné chvíle čtvrteční noci na Masters of Rock 2024.

Děkujeme, že...

READ MORE

text_pagination