MASTERS OF ROCK 2012

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/07/2012 – 15/07/2012
Kde: VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek
Vstupenky

10. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u nás!

12. – 15. 7. 2012 Areál likérky RUDOLF JELÍNEK VIZOVICE
Jubilejní 10. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR!

Masters Of Rock festival si příští rok připíše svůj první křížek, oslaví krásné 10. narozeniny a nejlepší oslavou je vždy pořádná letní mega pařba světových rock-metalových hvězd s vámi, fanoušky v překrásném festivalovém areálu likérky Rudolf Jelínek. Letos se tam sejdeme tedy již po desáté! A které kapely přijaly pozvání na oslavu? Podívejte:

WITHIN TEMPTATION, EDGUY, SABATON, THIN LIZZY, KAMELOT, ARCH ENEMY, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, DEATHSTARS, PAIN, UNISONIC, GOTTHARD, EXODUS, TIAMAT, PAUL DI ANNO, FREEDOM CALL, FIREWIND, HELL, THE SORROW, Kissin´ Dynamite, Saltatio Mortis, Suicidal Angels, Milking The Goatmachine, Skyforger, Black Majesty, Odium, Horkýže Slíže, Arakain, Doga, Visací zámek, Vitacit, Salamandra, Legendy se vrací…a mnoho dalších bude postupně přibývat. Těšte se!

A Pozor! Předprodej vstupenek byl zahájen!

Za super zaváděcí cenu, platnou do konce ledna nebo do vyprodání druhé emise vstupenek za 900,-, je můžete objednávat zatím POUZE přes www.mastersofrock.cz, tel: 577 432 580, 224 235 267, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku a nebo si je můžete zakoupit ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café a nebo v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1.!