Event Details

11. ROČNÍK HUDEBNÍHO FESTIVALU


VINOHRANÍ VE VINIU 

31.8.2024 (sobota) Velké Pavlovice

TRAKTOR, TRAUTENBERK 

INE KAFE, ALKEHOL a další… Konec letních prázdnin a celé festivalové sezóny patří již tradičně, a letos už po jedenácté, festivalu “VINOHRANÍ VE VINIU“, který se koná v jedné z nejpříjemnějších lokalit na Jihu Moravy, ve Velkých Pavlovicích! V sobotu 31.8.2024 bude tady, v areálu vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice, přichystaný opět velmi zajímavý program, nabitý velkými jmény domácí hudební scény! Vinohraní, to je tradiční, poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu už má své pevné a stálé místo na české festivalové scéně, a díky své jedinečné rodinné atmosféře přitahuje rok co rok stále více fanoušků všech věkových kategorií.I tentokrát se máte na co těšit! Letošní sestava kapel je velmi silná a vypadá to na jeden z nejsilnějších ročníků 


Je nám velkou ctí po pár letech přivítat na podiu Vinohraní naše kamarády a jednu z našich nejžádanějších rockových kapel současnosti – TRAKTOR. Tento dobře namazaný rockový super stroj rozpálí Velké Pavlovice, a to doslova. Jejich ohnivá show bude vidět a slyšet široko, daleko. TRAKTOR si zcela exkluzivně, opravdu pouze pro fanoušky Vinohraní, připravil speciální, dlouhý set sestavený těch největších hitů! 


Plníme sliby, a tak zástupcem slovenské hudební scény bude INE KAFE. Loni to díky počasí nevyšlo, ale kluci slíbili, že letos vám to 100násobně vynahradí. Na Vinohraní se tak představí úplně poprvé. Partička kolem charismatického zpěváka Vratka Rohoně letos oslaví 29 let své úspěšné hudební kariéry a dočkáte se výběru těch největších hitů a první ochutnávky kompilace československých pecek z jejich nové desky.


Třetí potvrzenou partou a zároveň takovým velmi příjemným a přátelským „inventářem“ našeho festivalu jsou skvělí ALKEHOL. Veselá partička v čele s Otou Herešem má u nás dveře vždy otevřené. My se těšíme na ně a oni na nás, a hlavně na vás 


Pomyslnou třešničkou na dortu jedenáctého ročníku nebude nikdo jiný než kapela, o kterou jste si sami již delší dobu psali – TRAUTENBERK! Ano, slavní tanz metaloví TRAUTENBERK se představí na Vinohraní úplně poprvé a bude to pořádně veselé, divoké a hlasité. Máte se na co těšit. Kapela připravuje speciální velkolepou show! 

Další kapely do programu budeme postupně ještě doplňovat, ale již nyní je jasné, že půjde o den plný super muziky a příjemné zábavy! 


K dispozici bude samozřejmě bohaté občerstvení plné vybraných lahůdek. Dobré jídlo a pití pak mohou návštěvníci konzumovat ve velkokapacitních stanech, ze kterých vidí přímo na festivalové pódium! Samozřejmostí je také kvalitní technické zajištění celého festivalu a velkoplošná LED obrazovka.


Připraven bude také bohatý doprovodný program, proto neváhejte a přijeďte! Spojte si tyto tradiční slavnosti vína třeba s prohlídkou historického křížového sklepa, kde na vás bude čekat degustace vynikajících vín. Ti, kteří přijedou autem, budou moci zaparkovat na parkovacích místech v bezprostřední blízkosti areálu. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou strávit ve Velkých Pavlovicích alespoň jednu noc, je připraven prostor pro stanování, který se nachází taktéž několik málo kroků od areálu a je pro všechny návštěvníky festivalu zdarma! 


V neposlední řadě, pokračujeme v zavedeném zahřívacím dnu, a tak i letos tady bude už v pátek 30.8. zajímavé divadelní představení, které pro vás ještě připravujeme. 


Více informací najdete na oficiálním festivalovém webu www.vinohrani.eu a na festivalovém FB Vinohraní Velké Pavlovice.


Vstupenky na hudební festival Vinohraní jsou k dostání za zaváděcí, předprodejní cenu 750,- Kč ve Vinotéce Vinium ve Velkých Pavlovicích, dále v Turistickém Informačním Centru v Hustopečích, v Břeclavi i Hodoníně a v předprodejních sítích TICKETPORTAL, TICKETSTREAM, GOOUT a SMSTICKET. 


Na dobírku a nově také e-tickety také přes web pořádající agentury Pragokoncert www.mastersofrock.cz, www.pragokoncert.com a v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. 


Tato cena je platná do vyprodání limitované edice nebo do odvolání.

Děti do 120 cm zdarma a do 12 let za 250,- Kč – pouze na místě.


Ať ten závěr léta stojí zato!

Line up

Event rules

 • No money refund is possible once the ticket is paid.
 • Ticket forgery is illegal and punished according to the law!
 • Children older than 3 need their own ticket. Kid under 12 is allowed into area only when accompanied by an adult.
 • Ticket = wristband. With it you can leave and re-enter the venue at any anytime. Once you take it off or lose it, you will not be able to re-enter the venue! All persons without wristband on hand will be immediately taken out!
 • Ticket for wristband exchange will take place at entrance to venue.
 • Organizers take no responsibility for any health / personal belongings damages caused during show.
 • It is strictly forbidden to bring drinks, plastic bottles, glass bottles, cans, seats, chairs, various footpads including polystyrene or wooden "cubes", as well as any weapons, knives, scissors, flag poles, umbrelas and other things classified by staff as dangerous! The organizer reserves the right to personal security check in a manner permissible by law at any time! Person refusing to consent to such check will be refused entry or escorted out.
 • It is strictly forbidden to bring tape recorders or video cameras to the area! Violation of this rule could be classified as a crime!
 • Taking photos is allowed only on compact cameras without additional lenses. Only accredited photographers and journalists are allowed to bring professional cameras onto the premises!
 • Organizer and artists reserve the right to film, video and TV recording of concert shows and event atmosphere. Visitor recorded for the document may also be published without further notice with no financial compensation.
 • The beer is tapped into reusable cups with eyelet for attachment. A refundable deposit is 70 CZK. Cups are exchanged within purchase of another beer or could be returned. Promotional cups can be also available in the event shop. But for hygiene reasons you don't receive beer into this cups which you bought in event shop.
 • The only currency valid within the event area is CZK (Czech Crown). No dogs or other animals are allowed in event area!
 • All visitors must respect these rules and instructions as well as those given out by organizers and security services!
 • Ban of bringing beverages to the VIP balcony (if is availible). Except for beverages in sealable PET bottles. Please, lock your bags and coats up (if is availible).
 • By entering the event, the visitor declares that he/she meets the conditions of the current government hygiene and anti-epidemic measures. Please follow czech covid portal. (https://covid.gov.cz/situace/kultura/kocnerty)
 • The organiser reserves the right to give instructions to the event participants in order to maintain the safety and smooth running of the event, to change the conditions stated with immediate effect if necessary, to change the programme and its content, including the performers, in the event of unforeseen events such as weather conditions, accidents, health conditions of the performers, etc.
 • The Organiser may order the evacuation of the venue (area) in case of suspected danger to the health of the participants or the Organiser's property, such as natural disaster, terrorist attack, without any compensation for damage or loss of profit to the participant