By the way

By the way

BY THE WAY je Česká kapela, která byla založena 11. 11. 2011. Žánrově se řadí do pop-punku / pop-rocku, hraje písně výhradně z vlastní produkce a od roku 2016 v českém jazyce. Na kontě má jedno anglické studiové album z roku 2014 a několik singlů a EP nahrávaných ve studiích SONO Records, Propast, TDB Productions a KD Mlejn.

V roce 2017 vydala svou druhou studiovou desku s českými songy pod názvem "Takový Jaký Sme". Na jaře 2018 pak odstartovala spolu s kapelou zakázanÝovoce a Marathon tour koncertů na podporu nového CD.

Za dobu své existence hrála na mnoha prestižních místech, mezi nimi např. Lucerna Music Bar, kde křtila album skupiny Rybičky 48, Hard Rock Cafe, řadě pivních a městských slavností, nebo studentských festivalech typu Majáles. V roce 2017 se v line-upu kapely objevil třeba BasinFire Fest, Rockování, United Islands, Festival v ulicích Ostravy, slovenský Cibulafest nebo polský Woodstock.

BY THE WAY hrají v sestavě: Jaroslav (Jerry) Grulich (zpěv/kytara), Jakub (Čubin) Janda (basa/vokály) a Michal (Max) Pospíchal (bicí/vokály)

www.facebook.com/btwofficial

www.btwofficial.com

www.bandzone.cz/bytheway

MASTERS OF ROCK

Areál Likérky Rudolf Jelínek - Vizovice (76312)