Zimní Masters of Rock – vyprodáno

Kdy: Zpět na přehled akcí 19.11.2016 
Kde: Zlín, hala Euronics
U Zimního stadionu 4286
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 890,-Kč
Vstupenky

WINTER MASTERS OF ROCK
19. 11. 2016 – ZLÍN, hala Euronics

 

Již XI. ročník zimní verze největšího rockového festivalu u nás, Zimní Masters Of Rock, se hlásí se svou sestavou. Tato chladivá variace kultovní pařby tvrdé muziky vám umožní slyšet spousty nadupaných kapel v jeden den a na jenom místě!

Legendární britská heavymetalová kapela SAXON vystoupí na zimní verzi festivalu Masters of Rock! Na podzim loňského roku vydala novinkové album »Battering Ram«, s kterým stále sklízí úspěchy a hodlá jej v letošním roce představit také českému publiku. Oblíbenci Lemmyho Kilmistera a spoluzakladatelé Nové vlny britského heavy metalu se na vás již těší!

OVERKILL představí nové album na Zimním Masters of Rock! Legendární OVERKILL tvoří pět silných kamenů. V čele zpěvák Blitz s jeho bestiálním hlasem, Verniho basa, Talierova rytmická kytara a Ronovo dravé bubnování – toto spojení vás zaručeně nakopne! Již přes 35 let působí na metalové scéně a v popředí thrash metalové špičky, to je skutečně úctyhodný výkon! Ale nenechte se zmýlit, OVERKILL pokračuje! Letos tato americká thrash metalová legenda připravuje již osmnácté studiové album. Na jeho vydání se můžeme těšit ke konci tohoto roku.

Dalším účastníkem zimní verze Masters of Rock je RAGE. Jejich novinková placka se brzy chystá do světa! Na začátku června můžeme očekávat vydání první tvorby nové sestavy RAGE!

LAST IN LINE, tak se jmenuje sestava, která s Ronnie Jamesem Dio nahrála všechny nejslavnější alba! Znovuzrozená legendární kapela DIO vám s novým zpěvákem Andrew Freemanem představí exkluzivně v jediné show u nás svou skvělou debutovou desku!

Členové kapely DIO se po úmrtí Ronnieho Jamese Dia a rozpadu kapely dali opět dohromady. Navzdory zdravotním problémům kytaristy Viviana Campbella se dostali k vydání debutového alba. Nazvali ho „Heavy Crown“ a vyšlo na začátku tohoto roku. Kromě Campbella sestavu tvoří Vinny Appice (bicí), Claude Schnell (klávesy) a zpěvák Andrew Freeman, jenž má za sebou zkušenost v LYNCH MOB.

Speciálním britským hostem budou MONUMENT, tato heavy rocková kapela letos vydala své druhé studiové album »Hair Of The Dog«. Členové Nové vlny britského heavy metalu hrají velmi chytlavou muziku, s kterou se jistě nebudete nudit. Dobrou náladu nám zajistí při představení jejich novinkového alba!

Jedna z dalších sad kapel na Zimní Masters of Rock je i drsná thrash metalová dvojka! Přijede izraelská kapela SHREDHEAD a australská banda DESECRATOR!

Vstupenky jsou v prodeji za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 31.srpna 2016 přes www.mastersofrock.cz a předprodejní sítě TicketPortal, TicketPro a TicketArt.