Zimní Masters of Rock 2017

Kdy: Zpět na přehled akcí 02.12.2017 
Kde: Zlín, Sportovní hala Euronics
U Zimního stadionu 4286
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 900,-Kč
Vstupenky

Zimní Masters of Rock se hlásí s první várkou kapel! Těšte se na legendy MAX&IGGOR CAVALERA a OVERKILL!

 

Jak už to bývá zvykem, čeká nás letos kromě letního festivalu Masters of Rock také jeho chladnější variace – Zimní Masters of Rock! Již XIII. ročník této kultovní pařby vám opět přiveze spoustu nadupaných kapel, a to v jeden den! Letošní ročník jednodenního festivalu se uskuteční 2. prosince ve sportovní hale Euronics ve Zlíně!

Hlavní hvězdou tohoto ročníku bude nejproslulejší bratrská dvojice v historii metalu – Max a Iggor Cavalerovi, kteří oslavují 20 let od vydání přelomového alba »Roots«, které svého času úplně změnilo metalovou hudbu a vůbec globální pohled na jeho nejtvrdší odnože. Tehdejší Sepulturu, kterou v roce 1984 založili bratři Cavalerovi, album »Roots« doslova vystřelilo mezi světovou špičku. Přímo z Maxova hrdla za doprovodu Iggorova nenapodobitelného bubnování tedy uslyšíte ono slavné “Roots, Bloody Roots” nebo “Ratamahatta”. Nenechte si ujít jejich show Max and Iggor Cavalera se vrací! “Return to Roots”!

Ke slavným bratrům se v tento den přidá další velké jméno z thrash metalové odnože. Svou energii do vás v tento večer napumpují OVERKILL! Legendární OVERKILL tvoří pět silných členů. V čele zpěvák Bobby Blitz s jeho bestiálním hlasem, baskytarista Vernie, rytmická kytara Tailera a dravé bubnování nového člena Jasona Bittnera – toto spojení vás pořádně nakopne! OVERKILL působí už přes 35 let na metalové scéně a v popředí thrash metalové špičky, to je skutečně úctyhodný výkon.

Dalším účastníkem bude německá kapela AXXIS, která v únoru vydala po více než dvou letech nové album s názvem „Retrolution“, není třeba českým fanouškům dlouze představovat. Nejen v Čechách důvěrně známá pětice z německého Lünenu, je na scéně bezmála 30 let a za tu dobu si vybudovala pověst jedné z nejzásadnějších hard rockových kapel v Německu a svou pevnou pozici má i ve světě. Kapela kolem vokalisty Bernharda Weisse a klávesáka Harryho Oellerse představí na Zimním Masters of Rock všechny své prověřené hity, ale i nové věci z letošního alba.

Na Zimním Masters vás ale čeká také něco z jiného soudku! Špička severského melodického death metalu, která neustále strmě stoupá na oblíbenosti, letos vydala zbrusu nové album »Winter’s Gate« – jsou to INSOMNIUM! Jejich hloubavé a melodicky vyladěné songy z výraznými kytarovými sóly vám zastaví srdeční tep! Přijďte se zaposlouchat a užít si perfektní melodie a drsný projev zpěváka Niila, nebudete litovat.

Legendární americká death metalová kapela MORBID ANGEL právě přijala staronového vokalistu Steve Tuckera a po celých šesti letech konečně vydává zbrusu nové album! Novinkovou desku můžeme očekávat na podzim tohoto roku a dojde na představení také u nás!

A aby byl taky nějaký zástupce ryzího death metalu, svou LIVE show vám předvedou DESERTED FEAR! Představí vám svou třetí studiovku s názvem »Dead Shores Rising«, kterou vydali tento rok v lednu. Tak jestli jste na drsňárny, tohle je pro vás to pravé!

 Vstupenky na Zimní Masters of Rock zakoupíte na www.mastersofrock.cz a v prodejních sítích TicketPortal, TicketPro, Ticketstream a TicketArt.