VÁCLAV NECKÁŘ a BACILY

Kdy: Zpět na přehled akcí 15.01.2018 
Kde: Zlín, Kongresové centrum
nám. T. G. Masaryka 5556
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 450,-Kč - 550,-Kč
Vstupenky

VÁCLAV NECKÁŘ a BACILY za doprovodu smyčcového kvarteta

Pár dní po Novém roce nás čeká ve zlínském kulturním svatostánku velká hudební událost. Na pondělí 15.1.2018 si pro Vás agentura Pragokoncert připravila jedinečný a exkluzivní hudební zážitek. Do Kongresového centra totiž zavítá charismatický muzikant a vynikající herec VÁCLAV NECKÁŘ. Vystoupí se svou skupinou Bacily za doprovodu smyčcového kvarteta.

Václava Neckáře není třeba dlouze představovat. Tento významný umělec se narodil do divadelní rodiny a již v dětství se začal věnovat herectví a hudbě. Jeho první nahrávkou byla píseň “Jen tak”. Za působení v Plzni potkal svou hudební kolegyni Martu Kubišovou, za kterou se přemístil v roce 1965 do Prahy, kde v divadle Rokoko vznikl jeho první velký hit “Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě”. Po něm přišly hity jako např. “Ša-la-la-la-li” nebo “Stín katedrál”.

 Kromě hudebního talentu se u něho začal projevovat i talent herecký. Ztvárnil hlavní roli ve filmu Jiřího Menzela “Ostře sledované vlaky”, který byl oceněn prestižním Oskarem. V roce 1968 ztvárnil po boku Heleny Vondráčkové roli prince v hudební pohádce “Šíleně smutná princezna”. Jeho velkým hudebním počinem bylo působení v legendárním triu Golden Kids (Helena Vondráčková, Marta Kubišová, Václav Neckář), ze kterého vzešlo spoustu úspěšných hitů. Několik let poté byla založena skupina Bacily, jejíž název byl inspirován dle úspěšného hitu “Doktor Dam di Dam”. S touto kapelou hraje Václav Neckář doposud.

Koncert je složen téměř výhradně z jeho největších hitů. Proto neváhejte a přijďte si do Kongresového centra ve Zlíně poslechnout a zazpívat nesmrtelné songy v podání jejich interpreta Václava Neckáře & Bacilů, které doprovodí smyčcové kvarteto. V pondělí 15.ledna 2018 od 19:00 se na Vás všechny budeme těšit! A pokud byste nevěděli, čím potěšit své blízké na letošní Vánoce, vstupenka na tento jedinečný koncert bude jistě skvělým dárkem pod stromeček!

Předprodej vstupenek je v síti Ticketportal, a u jejích kamenných prodejců:
Zlín – Masters of Rock Café, Golden Apple Cinema
Uherské Hradiště – Record Music
Uherský Brod – Tiskárna Eltisk
Holešov – Turistické Informační Centrum
Vsetín – Turistické Informační Centrum
Kroměříž – Turistické Informační Centrum

Více info na  www.vaclavneckar.cz