Sepultura (BR) – “Machine Messiah Tour 2018″

Kdy: Zpět na přehled akcí 24.02.2018 
Kde: Zlín, SH Euronics
U Zimního stadionu 4286
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 750,-Kč
Vstupenky

SEPULTURA v únoru rozduní halu Euronics a představí nové úspěšné album!

 Brazilský kmen nestárne a stále je plný energie a nápadů. Po téměř čtyř letech se legendární seskupení opět pustilo do práce, aby pro své fanoušky vytvořilo další masterpiece. A tak se taky stalo! SEPULTURA rozhodně neztratila dech a jejich nové album »Machine Messiah« se ve spoustě zemích dostalo na první příčky prodejnosti. A tak máme i po třiceti letech působení další skvělou desku, kterou vám chce SEPULTURA po brutálním vystoupení na Masters of Rock předvést v celosvětovém klubovém turné, které se zastaví také u nás. A nemusíte se bát, že nedojde také na pořádně krvavé flákoty z jejich prvních alb! Na toto turné ale SEPULTURA nevyráží sama! Jako podporu si s sebou bere velmi oblíbenou progresivní partičku OBSCURA, death metalisty GOATWHORE a deatcorové FIT FOR AN AUTOPSY.

Buďte u toho jak SEPULTURA zmasakruje Zlín! Koncert v rámci světového turné se uskuteční 24. února v hale Euronics! Tak buďte u toho, vstupenky jdou na dračku!

Vstupenky na koncert zakoupíte  na www.mastersofrock.cz a v prodejních sítích TicketPortal, TicketArt, TicketPro a Ticketstream