Orden Ogan (GER) vyprodáno!

Kdy: Zpět na přehled akcí 21.10.2017 
Kde: Praha, Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
Žižkov,130 00 Praha-Praha 3
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

ORDEN OGAN vyráží na headline turné a plánují také zastávku v Praze!

 Německá kapela ORDEN OGAN na sobě neustále maká a svou kvalitní hudbou v podobě power metalu, přitahuje stále více a více fanoušků a boří jeden žebříček za druhým. Už jen v České republice jich mají od vydání posledního alba velký zástup. Ale tohle turné bude i o něčem jiném, ORDEN OGAN připravují novou desku s názvem »Gunmen« a čeká se mnohé! Podle ovací, které kapela sklidila na letošním Metalfestu, se Čechům jejich živý projev líbí a už teď se celá partička těší na návštěvu a samostatný koncert v Praze. Na celém turné je bude doprovázet speciální host, staří známí z oblasti hollywood metalu – RHAPSODY OF FIRE! Symfonická kapela z Itálie představí zbrusu novou desku »Legendary Years« a na poslední chvíli se taky přidá zatím neprozrazená předkapela. Tak se máme opravdu na co těšit!

 Plnohodnoutnou healine show plnou energie a dobré muziky můžete shlédnout 21. října v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak si to nenechte ujít!

 Vstupenky na koncert zakoupíte za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do konce srpna na www.mastersofrock.cz a v prodejních sítích TicketPortal, TicketArt, Ticketstream, a TicktetPro.