JETHRO TULL’S MARTIN BARRE & BAND (GB)

Kdy: Zpět na přehled akcí 26.04.2018 
Kde: Praha, Retro Music Hall
Francouzská 75/4
Vinohrady,120 00 Praha-Praha 2
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč - cena je platná do 31.1.2018
Vstupenky

Oslava 50-ti let legendy JETHRO TULL míří do České republiky!

 

Bristkou legendu Jethro Tull založil již v roce 1967 skladatel, zpěvák a mnohostranný umělec Ian Anderson. Specifický zvuk jejich hard-folk rocku udávala nenapodobitelná kytarová sóla Martina Barre a příčná flétna zakladatele Iana Andersona. Vrcholné období této hvězdy bylo na přelomu 60. a 70. let, ale ve fanoušcích zůstávají jejich hity zaryté dodnes. Letos pro vás členové JETHRO TULL připravují něco speciálního. Seskupení JETHRO TULL’S MARTIN BARRE & BAND vedené původním a dlouholetým kytaristou JETHRO TULL Martinem Barre, který spolupracoval s Paulem McCartneym, Philem Collinsem, Jimy Hendrixem a dalšími, chce se svými fanoušky oslavit jejich 50. výročí! A tak si pro ně Martin připravil speciální set sestavený pouze z hitů JETHRO TULL. A jak je z minulost známo, čeká nás originální a skvěle propracová show, kde si lze s největšími hity této britské legendy zavzpomínat na 60. léta…

 

Nenechte si ujít tento skvělý a pohodový koncert s největšími hity velké hvězdy minulého století! Taková šance už se nemusí opakovat! Zastávka „50th Anniversary Celebration – Best of JETHRO TULL“ turné se uskuteční 25. dubna v klubu Garage v Ostravě a 26. dubna v Retro Music Hall v Praze. Tak buďte u toho!

 

Vstupenky na koncerty zakoupíte za zaváděcí cenu 690 Kč platnou do 31.1. na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.