Hammerfall (SWE)

Kdy: Zpět na přehled akcí 03.02.2017 
Kde: Zlín, Sportovní hala Euronics
U Zimního stadionu 4286
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: Stání + sezení 750 Kč Stání před pódiem 850 Kč V.I.P. 890 Kč. Cena je platná do 31.8.2016
Vstupenky

HAMMERFALL pracují na novém albu, těšte se na jeho LIVE představení ve Zlíně!

 

Desáté studiové album severské legendy je v plných přípravách. Novinkovou desku, jejíž vydání se plánuje na 4. listopadu, přijedou heavy metalisté HAMMERFALL představit v rámci turné také do zlínské haly Euronics. Nové album slibuje silný a melodický heavy metal, tak jak lze od švédských metalistů očekávat. Poslední deska „(r)Evolution“ zaznamenala nevídaný úspěch také v zámoří a HAMMERFALL tak s novou nahrávací společností navazují na svou dlouhodobou metalovou kariéru a svým věrným fanoušků opět dokážou, že v nich metalový oheň stále ještě nevyhasnul. Naopak, vrací se silnější než kdy dřív a se svým novým kladivem naplno udeří na začátku nového roku! Velkolepý koncert se uskuteční 3. února ve zlínské hale Euronics. Nechat si to ujít by byl hřích!

 Více informací o přípravách alba zachytila SPARK TV v rozhovoru se zpěvákem kapely Joakimem a kytaristou Oskarem. Rozhovor lze spustit s českými titulky na této adrese:
https://youtu.be/245nlAalDio

Vstupenky na koncert jsou v prodeji na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt ve třech variantách:

Stání + sezení 690 Kč
Stání před pódiem 790 Kč
V.I.P. 890 Kč

Uvedené ceny platí do 31.srpna!