Dívčí válka

Kdy: Zpět na přehled akcí 25.01.2017 
Kde: Brno, KC Semilasso
Palackého tř. 832/126
612 00 Brno-Brno-Královo Pole
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 390,360,330,- Kč
Vstupenky

DÍVČÍ VÁLKA František Ringo Čech nejhranější a nejnavštěvovanější divadelní komedie všech dob!

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí se svou legendární hrou Dívčí válka do KC Semilasso v Brně.

Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. Vždyť za posledních jedenáct let (od obnovené premiéry v roce 1998 do současnosti) bylo odehráno téměř 860 repríz, které shlédlo více než 400 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.

Soubor vystupuje v tomto hvězdném obsazení: 
Sám autor František Ringo Čech se představí v roli vladyky Ctirada, v roli knížete Přemysla vystoupí Jiří Štědroň, imitátor Petr Martinák ztvární Vojena a zároveň Častavu, v roli božského pěvce Lumíra uvidíte skvělého Mojmíra MaděričeRomana Skamene uvidíte jako vladyku Bivoje, Sandra Pogodová se zhostí role Vlasty, Martina Šťastná vystoupí jako manželka Bivoje - Kazi a Anna Kadeřávková jako ctnostná panna Šárka.

Autor a ředitel Čechova Prozatímně Osvobozeného Divadla F. R. Čech si vyhrazuje právo uvádět na scénu nové objevy a talenty – budoucí hvězdy domácí i světové umělecké scény.

Představení je připraveno na středu 25. ledna od 19:00 hodin v KC Semilasso v Brně

Vstupenky jsou k dostání:
 KC SEMILASSO, Palackého třída 126, Brno tel.: 720 996 281
TICKETPORTAL