Divadlo Františka Ringo Čecha – Dívčí válka

Kdy: Zpět na přehled akcí 05.11.2019 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábřeží 5497
Zlín
Cena: 450,-Kč
Vstupenky

DIVADLO FRANTIŠKA RINGO ČECHA
DÍVČÍ VÁLKA

 

 Nová koncertní a divadelní sezóna v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně je tady a v ní rozhodně nesmí chybět i nejoblíbenější divadelní komedie všech dob – DÍVČÍ VÁLKA divadelního souboru Františka Ringo Čecha.

 Že je Dívčí válka nejoblíbenější komedie všech dob je více než zřejmé. Vždyť za poslední více než dvě desítky let ji shlédlo přes 500 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.

Soubor vystupuje v tomto hvězdném obsazení: 
Sám autor František Ringo Čech se představí v roli vladyky Ctirada, v roli knížete Přemysla vystoupí Milan David, imitátor Petr Martinák ztvární Vojena a zároveň Častavu. V roli božského pěvce Lumíra uvidíte skvělého Petra Jablonského nebo Martina Sochora. Romana Skamene nebo Felixe Slováčka uvidíte jako vladyku Bivoje. Fenomenální Uršula Kluková se zhostí role panny Vlasty, Martha Olšrová vystoupí jako manželka Bivoje – Kazi a Lucie Chlumská nebo Zuska Velichová jako ctnostná panna Šárka.

Autor a ředitel Čechova Prozatímně Osvobozeného Divadla F. R. Čech si vyhrazuje právo uvádět na scénu nové objevy a talenty – budoucí hvězdy domácí i světové umělecké scény.

Představení se uskuteční v úterý 5. 11. 2019 od 19:00 hodin v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově.

Vstupenky na toto jedinečné představení jsou k dostání v klubu Masters of Rock Café, tel.: 777 701 592 a v síti www.ticketportal.cz.