Almanac

Kdy: Zpět na přehled akcí 09.02.2017 
Kde: Praha, Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
Žižkov,130 00 Praha-Praha 3
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 650,-Kč
Vstupenky

ALMANAC potvrdili jedinou show v České republice, po novém roce odehrají exkluzivní koncert v pražském klubu Nová Chmelnice!

ALMANAC je nový unikátní projekt kytaristy Victora Smolského (exRAGE). Proč unikátní? Viktor si do tohoto powermetalového projektu pozval další skvělé muzikanty z jiných kapel. Hlasový prvek tvoří charismatický zpěvák Brainstorm Andy B. Franck, David Readman z Pink Cream 69 a aby toho nebylo málo nezapomnělo se také na ženský vokál, který zastává operní pěvkyně Jeannette Marchewka z Lingua Mortis Orchestra, jehož symfonický doprovod je slyšet na debutovém albu »Tsar«, který kapela vydala v roce 2016.

Nenechte si ujít projekt vynikajícího kytaristy Viktora Smolského za doprovodu skvělých vokálů z kapel Brainstorm a Pink Cream 69! Živě je můžete slyšet 9. února v klubu Nová Chmelnice v Praze! Speciálním hostem večera bude německá powermetalová pecka GLORYFUL a koncertní večer zahájí LICHTGESTALT!

 Vstupenky si zakupte za zaváděcí cenu 590 Kč platnou do 31.12. na www.mastersofrock.cz nebo v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.