Accept

Kdy: Zpět na přehled akcí 20.01.2018 
Kde: Zlín, Sportovní hala Euronics
U Zimního stadionu 4286
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 750,-Kč stání, 950,-Kč stání před pódiem
Vstupenky

Legendární ACCEPT vydají 3. srpna nové studiové album “The Rise of Chaos” a vyráží na světové turné. V Česku se představí na jediném koncertě ve zlínské hale Euronics! 

V historii světového heavy metalu není mnoho kapel, které mohou slavit megaúspěšný průlom několikrát v kariéře. ACCEPT se to však daří opakovaně. Za svou neuvěřitelně dlouhou dobu působení zůstávají stále plní energie a vydávají jedno výborné album za druhým, s kterými slaví úspěchy po celém světě a sbírají nesčetná ocenění. A letos tomu není jinak. Kytarista Wolf Hoffmann, který se rád označuje za přirozeného perfekcionalistu říká, že má silné nutkání neustále něco tvořit a nemá rád odpočinek. A tak se ACCEPT opět vrací v plné síle a chystají pro své fanoušky další studiový počin. Album vychází již 3. srpna a Accept ho hodlají představit na stejnojmenném turné The Rise of Chaos World Tour 2017/2018. Jak jinak než ve stabilní sestavě se skvělým zpěvákem Markem Tornillem. V rámci turné ACCEPT samozřejmě nevynechají zastávku také v České republice.

Jedinou show ACCEPT u nás odehrají 20. ledna ve zlínské hale Euronics. Tak si to nenechte ujít!

Vstupenky na koncert zakoupíte za zaváděcí ceny platné do 31.8 na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream. Stání pořídíte za 690 Kč a stání před pódiem za 890 Kč.