Zastupovaní umělci a jejich pořady

Agentura Pragokoncert Bohemia a.s., exkluzivně zastupuje tyto pořady a umělce.

 

CITRON – největší metalová legenda ČR!

Ocelové srdce CITRONU začalo tlouct tepem Radegasta!

Zcela nejzásadnější zpráva, která způsobila v loňském roce senzaci metalového dění v Česku byla ta, že Láďa Křížek je zpět v Citronu! A stejně jako tomu bylo u „Radegastu“, nejstěžejnějšího alba české metalové historie, opět hudbu tvoří skladatelská dvojice Pařízek – Křížek.

Kapela Citron má za sebou veleúspěšné, podzimní turné „Rebelie Rebelů Radegast Tour 2015“ po deseti městech České republiky, na kterém byla většina měst beznadějně vyprodána. Před turné vydala kapela nové EP „Rebelie Vol.1“, které obsahovalo tři zbrusu nové písně. O interpretaci dvou nových skladeb se postaral legendární zpěvák Láďa Křížek a další třetí novou píseň nazpívala známá česká rocková zpěvačka Tanja. Tanja má na EP i duet s Láďou Křížkem, který se dosud neobjevil na žádném albu Citronu!

Nyní se Citron s Láďou Křížkem a Tanjou vrátil, aby zopakoval obrovský úspěch podzimního turné. Na jarní turné „Rebelie rebelů Radegast Tour 2016“ se vydávají do dalších deseti měst v České republice. Máte se na co těšit! Metalová legenda je zpět a na jarní turné vyráží s novou atraktivní scénou plnou světelných efektů a videoanimací! Na všech koncertech budou probíhat autogramiády Citron!

A pozor! CITRON vám představí další set zbrusu nových písní z EP-Rebelie vol.2!, které vyšlo před jarním turné a jeho nové songy zazní živě na všech koncertech!

Citron vozí s sebou vlastní scénu, LED obrazovky, zvukový a světelný pult, pódiová světla. Čeká Vás velká show!

Citron jsou:
Láďa Křížek – zpěv
Tanja – zpěv
Radim Pařízek – bicí
Jiří Rain – baskytara
Pavel Hanus – kytara
Djordje Erič – kytara

Diskografie:

„Obratník Raka“ – (1981, nevyšlo)
„Tropic of Cancer“ – (1983, Artia-Supraphon)
„Plni energie“ – (1986, Supraphon)
„Full of energy“ EN version – (1986, Lava Records)
„Radegast“ – (1988, Supraphon)
„Radegast“  EN version – (1989, Lava Records)
„Vypusťte psy!“ – (1990, Supraphon)
„Sexbomby“ – (1992, Direkt)
„Best of“ – (1999, Popron)
„Síla návratů” – (2001, Popron)
„Bigbítový pánbů“ – (2010, Citron studio)
„Representative Part 1.“ DVD – (2011, Citron studio)
„Jen si od plic zanadávej“ – (2013, Citron studio)
„Rebelie vol.1“  – EP – (2015, Citron studio) 
„Rebelie vol.2“ – EP – (2016, Citron studio)    

Historie kapely CITRON zde

Více informací o koncertech, objednávky vystoupení na: tel. 778 767 088
email: agentura@pragokoncert.com, rakova@pragokoncert.com

 

Youtube links:
Zase dál 
Kráska a Radegast 
Ocelové město 
Rebelie rebelů 
Píseň ztracených 
Na křídlech andělů 
Supi se slétají 

 

 

 

 

TANJA  -  rocková dračice se opět vrací na výsluní!

Po absolvování velmi úspěšných turné v letech 2013, 2015 a 2016, kde vystupovala jako host legendární skupiny CITRON, je nyní připravena dobýt rocková pódia také se svým vlastním repertoárem.
TANJA začala se zpíváním v polovině 80.let, kdy vyhrála konkurz v televizní soutěži „Dluhy Hany Zagorové“. Následně vyhrála pěveckou soutěž „Intertalent“ a poté začala její úzká spolupráce se skupinou CITRON.
Její debutová deska z roku 1989 se stala zlatou a TANJA obsadila dvakrát bronzovou příčku. Její největší hity jako „Nad hlavou létá rockenroll“ ; „Zadrž ten čas“ nebo duet s Láďou Křížkem „Kam jen jdou lásky mé“ jsou na koncertech dodnes velmi žádanými kousky a na novém EP skupiny CITRON nazpívala zbrusu nový hit „Jsem posedlá“. TANJU na vystoupeních doprovází muzikanti z kapely CITRON a nechybí žádné její známé hity!

Diskografie:
Tanja (Supraphon; 1989)
Pád do nebe (Direkt; 1992)
Ďábel se svatozáří ( Monitor; 1993)
Já vím (2009)

Více informací o koncertech, objednávky vystoupení TANJI na: tel. 778 767 088
email: agentura@pragokoncert.com, rakova@pragokoncert.com

 

 

ČECHOVO PROZATIMNĚ OSVOBOZENÉ DIVADLO

DÍVČÍ VÁLKA

divadloPragokoncert Vám nabízí nejhranější a nejúspěšnější divadelní komedii všech dob DÍVČÍ VÁLKU. Tuto skvělou komedii shlédlo více než 500 000 diváků a i ti, kteří ji viděli několikrát se znovu smějí neskutečným gagům, kterých je Dívčí válka plná od začátku až dokonce. Její atraktivnost se skrývá především v lehkosti žánru, nadsázce, využitých tématech a také v hvězdném hereckém obsazení. O nezapomenutelný zážitek se postarají tito herci Čechova prozatimně osvobozeného divadla: František Ringo Čech – Ctirad, Miluše Bittnerová – Vlasta, Sandra Pogodová – Kazi, Martina Šťastná – Šárka, Petr Jablonský – Přemysl, Mojmír Maděrič – Lumír, Petr Martinák – Vojen/Častava, Roman Skamene – Bivoj a další.

 

 

DALŠÍ KOMEDIE ČECHOVA PROZATIMNĚ OSVOBOZENÉHO DIVADLA:

BruselwebNA BRUSEL, VÁVRO!

Vlastenecká komedie Františka Ringo Čecha se zpěvy a tanci je o lásce nezbedného poslance ke krásné Missce a o šlechetném prezidentovi. Tato komedie je tvrdou politickou satirou na současné poměry a situaci na české politické scéně.

 

 

 

titanicPRAVDA O ZKÁZE TITANIKU aneb Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá….

Inscenace Titanik pojednává netradičním způsobem o nejstrašnější katastrofě v dějinách námořní dopravy. Hypotéza Čechova prozatimně osvobozeného divadla je ovšem vysoce originální.

 

Blížší informace, objednávky představení pro Vaše divadlo či kulturní dům:
Vladimír Sendler – 773 617 015, sendler@pragokoncert.com

Yamato – the drummers of Japan

Japonský bubenický soubor YAMATO je celosvětově proslulý a ani u nás už ho není třeba více představovat! Agentura Pragokoncert zastupuje Yamato od roku 2006 a téměř všechna show, která s nimi agentura po celé ČR naplánovala a odjela, byla beznadějně vyprodána. Bubeníci svým energickým, fascinujícím vystoupením doslova a do písmene české publikum nadchli. Jejich strhující show jako např. Heartbeat „Shin-on“, “Matsuri – Fiesta” či “Gamushara – The beat of Courage”, “Rojyoh – the beat on the road” byla naprosto jedinečným zážitkem a soubor sklidil ohromné ovace.

Soubor YAMATO by založen v roce 1993 Masou Ogawou v Prefektuře Nara, která je považována za kolébku japonské kultury. Do roku 1887 byla Nara součástí provincie Yamato, odkud také pochází název souboru. Právě zde jim byla před více než 20-ti lety dána možnost poprvé zahrát pouze jednu skladbu při příležitosti malého místního festivalu. Bylo to životní vystoupení, které na dlohá léta změnilo osud bubeníků. Od té doby jsou zvání do všech koutů světa, kde provádí svou práci – žijí svůj sen a bubnují. Od svého založení Yamato uskutečnili přes 1000 vystoupení ve více než 20ti zemích Asie, Evropy a Ameriky. Každý rok Yamato koncertuje 6 – 10 měsíců ročně po celém světě. Výsledkem takto namáhavého programu je stále rostoucí počet diváků, který jen utužuje neutuchající úsilí japonského seskupení při vystoupeních. Během této velkolepé bubenické show, v které se bubnování mísí s tradičními japonskými motivy (hudba, kostýmy – SHOW v japonské tradici), je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu). Pro každého z členů souboru je vždy setkání s obecenstvem jedinečné a vzácné.

Pro rok 2018 Yamato přiváží zbrusu novou show “The Challengers” a představí jí ve Zlíně, Brně, Praze, Pardubicích a Ostravě!

26.10.2018 Kongresové centrum ZLÍN
27.10.2018 Sono Centrum BRNO
29.10.2018 Divadlo Hybernia PRAHA
30.10.2018 Divadlo Hybernia PRAHA
31.10.2018 Ideon PARDUBICE
1.11.2018 Gong OSTRAVA

 

 

DISNEY ON ICE 
NEJÚŽAŠNĚJŠÍ RODINNÁ LEDNÍ REVUE!

 

DISNEY ON ICE uvádí LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ!

Disney19_1280x350px_Ticketportal_B

Největší rodinná lední show poprvé přiváží historicky nejúspěšnější animovanou pohádku Ledové království do Prahy!

PRAHA O2 arena 14. a 15. 12. 2019.

Vstupte do fantastického světa Disney On Ice – Ledové království, který předčí všechny vaše představy! Dojemný, Oscarem oceněný příběh, jenž si podmanil nejen dětské publikum po celém světě, nyní konečně budete moci zažít také v Praze. Disney On Ice tak zavítá poprvé do pražské O2 areny, a to hned se svojí mimořádnou originální show Ledové království, při které zažijete tento pohádkový příběh jako nikdy předtím.

Kouzlo oslňujících bruslařských výkonů, speciálních efektů a nezapomenutelné hudby vás přenese do království Arendelle. S odvážnou Annou se vydáte na dobrodružnou výpravu za její sestrou Elsou, kterou uvěznily ledové síly v království věčné zimy. S veselým sněhulákem Olafem, nebojácným horalem Kristoffem a jeho věrným sobím pomocníkem Svenem budete pomáhat Anně, aby přivedla zpět do svého království léto. Projdete okouzlující krajinou, potkáte záhadné trolly a můžete si zazpívat oscarový hit Let It Go (Najednou). Nakonec zjistíte, že nejsilnějším kouzlem je pravá láska.

V produkci Feld Entertainment Disney On Ice – Ledové království zavítá do pražské O2 areny ve dnech 14. a 15. prosince 2019.

Programem provázejí Myšák Mickey a Myška Minnie. Jako hosté vystoupí i další známí hrdinové Disney, jako třeba Lví král, dále Příběh hraček a Hledá se Dory od studia Disney·Pixar nebo okouzlující Disney princezny. Disney On Ice – Ledové království je dokonalá show, na kterou jen tak nezapomenete!

Vstupenky v cenových kategoriích 750, 950, 990, 1390 a 1590 Kč jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal od 28.2.2019.

Termíny představení:
14. 12. 2019: 10:00, 14:00
15. 12. 2019: 14:00

Lední revue vám přináší agentura Pragokoncert.

Více info na www.pragokoncert.com a www.disneyonice.cz.

 

 

 

 

Disney On Ice – Reach For The Stars

Disney18_Prago_1170x584px_v3

Největší rodinná lední revue Disney On Ice přijíždí do České republiky! Představí celosvětový hit Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho! Předprodej vstupenek bude spuštěn v pátek 8. prosince ve 12:00 hod.!

Myšák Mickey, Myška Minnie, Kačer Donald a Goofy vás zavedou do kouzelného pohádkového světa ve velkolepé lední show Disney On Ice – Reach For The Stars. Objevte magický svět Ledového království s Annou, Elsou a veselým sněhulákem Olafem a zazpívejte si s nimi legendární písně jako “Najednou” a “V létě”. Proplujte hlubinnou vodní říší s Ariel za zvuků Sebastianovy krabí kapely, ocitněte se Na Vlásku s Locikou a Evženem Houžvičkou za doprovodu sborového zpěvu banditů z hostince U zmuchlaného káčátka a v neposlední řadě zažijte “Tenhle příběh náš, který starší je než čas“ – tedy nesmrtelnou klasiku Kráska a zvíře v této oslňující bruslařské podívané!

Nezapomenutelné dobrodružství s Myšákem Mickeym, Myškou Minnie a jejich přáteli z Disneyho království můžete vidět v jedinečné show Disney On Ice – Reach For The Stars v pražské Tipsport aréně (15. a 16. 12.2018) a také v ostravské Ostravar aréně
(15. a 16.1.2019).

Po tříleté pauze se tak do České republiky vrací Disney On Ice, originální lední revue s nesmrtelnými Disneyho příběhy, který každý zná. Disney On Ice láme rekordy v návštěvnosti po celém světě a již po několikáté si ji můžete vychutnat v době vánočních svátků také u nás!

Nezapomenutelný audiovizuální zážitek, profesionální bruslařské výkony, originální kulisy a ladnou choreografii za doprovodu oblíbených Disneyho hudebních hitů zajišťuje Feld Entertainmnet.

Disney On Ice – Reach For The Stars – to je nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!

Termíny představení:

Tipsport aréna Praha:
• 15.12.2018 (10:00, 14:00 a 18:00)
• 16.12.2018 (10:00, 14:00)

 Ostravar Aréna Ostrava:
• 15.1.2019 (18:00)
• 16.1.2019 (18:00)

 Lední revue vám přináší agentura Pragokoncert. Více info na www.disneyonice.cz

Vstupenky budou k dostání exkluzivně v předprodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) od pátku 8. prosince 12:00 hod.

Video z představení zde

 

 

DISNEY ON ICE uvádí 25 let ledové fantazie!

Disney15_990x200px.indd

 

 Velkolepá bruslařská show zavede diváky během jednoho ledového dobrodružství do čtyř vzdálených zemí!

19. a 20. 12. 2015, Tipsport Arena Praha (ČR)

19. 12. 2015 -  začátky představení 10:00, 14:00 a 18:00
20.12.2015 – začátek představení 14:00

Oslavte společně s myšákem Mickeym a myškou Minnie 25 let působení Disney on Ice v Evropě v jedinečném ledovém dobrodružství, které vás zavede do čtyř magických míst! Disney on Ice: 25 let ledové fantazie! vtáhne diváky do fantastického světa plného zábavy. Čtyři představení proběhnou 19. a 20. prosince v Tipsport Areně Praha.

Disney on Ice vás zve na nezapomenutelné prázdniny se všemi vašimi oblíbenými Disneyho postavičkami. Myšák Mickey, myška Minnie, Goofy, kačer Donald a Daisy vás provedou kouzelným světem Disneyho Lvího krále, Malé mořské víly a Petra Pana. Navštívíte také zimní říši jedné z nejúspěšnějších animovaných pohádek všech dob – Ledového království. Díky mezinárodnímu týmu oceňovaných bruslařů, vzrušující choreografii, Disneyho hudebním hitům i rock’n'rollové klasice zažije celá rodina úžasnou cestu do vzdálených krajin, aniž by opustila svá sedadla!

Tipsport Arena Praha zažije scény plné hudby a kouzel, představí čtyři jedinečné světy plné bouřlivých pirátů, karibských rytmů a dojemných okamžiků. Se Simbou, Timonem a Pumbou prozkoumají návštěvníci africkou divočinu, s Ariel proplují mořskou hlubinnou vodní říši a než odletí do Země Nezemě za Zvonilkou, procestují Londýn s Petrem Panem a Wendy. Nebude chybět ani cesta do Arendelle, kde diváci zažijí nevídaná dobrodružství s královskými sestrami Annou a Elsou, drsným horalem Kristoffem a oblíbeným obětavým sněhulákem Olafem.

„Je to mimořádná podívaná a rodinná dovolená prožitá během jednoho neuvěřitelného večera,“ říká producent Kenneth Feld, „opravdu budete mít pocit, že cestujete s Mickeym, Minnie a jejich přáteli.“

Lední revue 25 let ledové fantazie! vytvořil tým odborníků, kteří jsou oceňováni pro své schopnosti přivést pomocí pohybu a designu každý z Disneyho světů k životu.

Jerry Bilik (režie) – člen tvůrčího týmu pro 30 představení Disney on Ice; aranžoval hudbu pro nespočet seriálů, jako jsou Starsky a Hutch a Charlieho andílci; hudební koordinátor pro The 31st Annual Emmy® Awards

Patty Vincent (režie – Ledové království) – režírovala nespočet ledních revue a pódiových představení Feld Entertainment, mj. Disney On Ice presents Rockin’ Ever After, Dare to Dream a Treasure Trove. Kariéru u Feld Entertainment začínala před 31 lety jako bruslařka a postupně se vypracovala na pozici Character Development Director pro všechny představení z produkce Disney on Ice. Ve své roli vymýšlí jednotlivé scény, pohyby postav a jejich kompletní animace pro jednotlivá lední revue. Dále pak působí na pozici co-director projektů Playhouse Disney Live! a High School Musical Summer Celebration.

Cindy Stuart (choreografie) – čtyřnásobně nominovaná na cenu Choreograf roku profesionální bruslařskou asociací a také nominovaná na cenu Sonja Henie 2014; na mnoha projektech spolupracovala s olympijským medailistou Robinem Cousinsem; pracovala na choreografii pro americkou šampionku Gracie Gold, bronzovou medailistku Mirai Nagasu, světové a olympijské vítěze Xue Shen a Hongbo Zhao a také podporovala olympijské vítěze Jamieho Salé a Davida Pelletiera; spolupodílela se na choreografiích pro řadu produkcí Disney on Ice , mj. Disney On Ice presents Frozen.

The Late Robert Smith (scénograf) – k jeho divadelním realizacím patří např. Hair v r. 2001 ve Wandsworth Theater, světová premiéra Bingo, oceňovaný muzikál v Los Angeles Stephen Sondheim’s Assassins and Dorian. K jeho filmovým počinům patří Session Man (vítěz Oscara) a Contact (nominace na Oscara).

Arthur Boccia (kostýmy) – pracoval 14 sezón jako hlavní asistent zesnulého Dona Footeho, návrháře pro Ringling Bros. and Barnum & Bailey®; má zkušenosti z práce na Broadwayi (např. Pal Joey), filmu i televize. Vytvořil kostýmy pro 10 představení Disney on Ice.

Patrick Dierson (světelný design) – podílel se např. na MTV Video Music Awards a světové tour Shakiry; nominován na Emmy Awards za svou práci na September 11th; hudební telethon America: A Tribute to Heroes.

O Feld Entertainment

Feld Entertainment je jedna z vedoucích společností pořádajících živá rodinná vystoupení, která vždy potěší duše všech diváků a zanechají tak nesmazatelné vzpomínky pro každého z 30 milionů návštěvníků každý rok. Produkce Feld Entertainment se objevila ve více než 70 zemích na 6 kontinentech se svými show jako Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, Monster Jam®, Monster Energy Supercross, Nuclear Cowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! a Marvel Universe LIVE! Více info na www.feldentertainment.com.

 

 

Disney On Ice  presents Magical Ice Festival

WEB_Disney_1170x584px.indd

 

 

 

 

 

 

Okouzlující podívaná plná postaviček z Disneyho rodiny!

V hlavních rolích nebojácné sestry Anna a Elsa z Ledového království – nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob z produkce Disney!

Vstupenky – Praha/Česká republika v prodeji od 15.8.2014

20. a 21.12.2014, Česká republika, Praha – Tipsport Arena – Vstupte do kouzelného světa postaviček z dílny Walta Disneyho a objevte spolu s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie ty nejmagičtější momenty z nekonečného království Disney On Ice presents Magical Ice Festival! Vstupenky na představení v pražské Tipsport areně v prodeji od 15.8.2014!

Nový kolotoč skvělé pohádkové zábavy a vtipných scének ze světa Disneyho postaviček se protíná s příběhy okouzlujících princezen Ariely, Lociky a Belly.

A navíc si můžete vychutnat speciální představení sester Anny a Elsy z Ledového království – Oscarem oceněného a nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob z produkce Walta Disneyho. Diváci zažijí dobrodružnou cestu do severských hor spolu s veselým sněhulákem Olafem, nebojácným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem, jak pomáhají sestrám na cestě v příběhu plném akce, dobrodružství, kouzel a nezapomenutelných postaviček z dílny Walta Disneyho.

”Po dobu 30-ti let existence Disney On Ice, Feld Entertainment čekal na tak skvělý film, jakým je Ledové království”, říká producentka Nicole Feld. “Tou nejvíce vzrušující součástí premiérového uvedení postav Anny a Elsy na ledové kluziště je skutečnost, že mají velice silné a inspirativní poslaní skvěle rezonující mezi diváky, a tím je hledání pravého smyslu lásky.

V režii Feld Entertainment, Magical Ice Festival propojuje příběhy nejodvážnějších Disney hrdinek s propracovanou a strhující choreografii, která nenechá diváky sedět – naopak diváka donutí zpívat, tančit a držet palce své oblíbené Disneyho postavičce na jeho dechberoucí cestě! Myšák Mickey a Myška Minnie provádí diváky půvabnou krajinou zázraků, kde potkávají mimo jiné kraba Sebastiana, dcery krále Tritona z “Malé mořské víly”, skupinu výtržníků z pohádky “Na vlásku” anebo postavy z filmu “Kráska a zvíře”.

“Sloučením momentů z klasických Disneyho příběhů do nejnovější filmové senzace jménem Ledové království a jejich kombinací s hudebními či komediálními elementy jsme objevili unikátní epickou cestu napříč jednotlivými příběhy”, říká producentka Juliette Feld.

Producentky Nicole Feld a Juliette Feld daly dohromady spoustu talentovaných, aby vytvořily tuto úžasnou lední show.

více info na www.disneyonice.cz

 DOI-Generic-Logo

Diseney on Ice je největším a světově nejpopulárnější rodinná lední revue! Vždy jde o skutečně výtečnou „live show“ s oblíbenými pohádkovými postavami Disneyho příběhů, kterou zajišťuje na čtyřicet vítězných krasobruslařských párů v dokonalých kostýmech za doprovodu hudby, úžasných světelných efektů a pyrotechniky. Show vždy dominuje nádherná scéna.

Každé představení je pochopitelně skvěle nadabováno do českého jazyka!

Zkrátka toto velkolepé Disneyho představení vždy okouzlí každou věkovou kategorii, jde o nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Agentura Pragokoncert již do České republiky v minulosti přivezla tato vystoupení:

Princess Classics – Praha 2008

High School Musical – Praha, Pardubice 2009

Kouzelné cestování Mickeyho a Minnie – Praha, Ostrava 2009

Princezny a hrdinové – Praha 2011

Dobrodružství v Disney Landu – Praha, Ostrava 2012