Vystoupení pro děti

MICHAL NESVADBA 

069je nejpopulárnějším umělcem hrajícím pro děti. Každoročně odehraje přes 200 vystoupení pro děti po celé ČR!  Michal Nesvadba je již čtrnáctým rokem autorem svých scénářů a tváří sledovaného dětského televizního pořadu Kouzelná školka. Exkluzivně zastupovanou  osobností agentury Pragokoncert je od roku 2001.  Je autorem sedmi oblíbených hodinových    divadelních vystoupení a velké Galašou, se kterými navštěvuje města a místa po celé ČR. Vystoupení Michala Nesvadby vás pobaví, ispiruje a podpoří a rozvine dětem fantazii.

 

Více informací o vystoupeních Michala Nesvadby, či kontakt pro zakoupení představení do Vašeho divadla, kulturního domu, či na akce naleznete na www.kouzelnaskolka.cz | FACEBOOK

 

 

 

 

DISNEY ON ICE – NEJÚŽASNĚJŠÍ RODINNÁ LEDNÍ REVUE!

 

Disney On Ice – Reach For The Stars

 

Disney18_Prago_1170x584px_v3

Největší rodinná lední revue Disney On Ice přijíždí do České republiky! Představí celosvětový hit Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho! Předprodej vstupenek bude spuštěn v pátek 8. prosince ve 12:00 hod.!

Myšák Mickey, Myška Minnie, Kačer Donald a Goofy vás zavedou do kouzelného pohádkového světa ve velkolepé lední show Disney On Ice – Reach For The Stars. Objevte magický svět Ledového království s Annou, Elsou a veselým sněhulákem Olafem a zazpívejte si s nimi legendární písně jako “Najednou” a “V létě”. Proplujte hlubinnou vodní říší s Ariel za zvuků Sebastianovy krabí kapely, ocitněte se Na Vlásku s Locikou a Evženem Houžvičkou za doprovodu sborového zpěvu banditů z hostince U zmuchlaného káčátka a v neposlední řadě zažijte “Tenhle příběh náš, který starší je než čas“ – tedy nesmrtelnou klasiku Kráska a zvíře v této oslňující bruslařské podívané!

Nezapomenutelné dobrodružství s Myšákem Mickeym, Myškou Minnie a jejich přáteli z Disneyho království můžete vidět v jedinečné show Disney On Ice – Reach For The Stars v pražské Tipsport aréně (15. a 16. 12.2018) a také v ostravské Ostravar aréně (15.1.2019).

Po tříleté pauze se tak do České republiky vrací Disney On Ice, originální lední revue s nesmrtelnými Disneyho příběhy, který každý zná. Disney On Ice láme rekordy v návštěvnosti po celém světě a již po několikáté si ji můžete vychutnat v době vánočních svátků také u nás!

Nezapomenutelný audiovizuální zážitek, profesionální bruslařské výkony, originální kulisy a ladnou choreografii za doprovodu oblíbených Disneyho hudebních hitů zajišťuje Feld Entertainmnet.

Disney On Ice – Reach For The Stars – to je nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!

Termíny představení:

Tipsport aréna Praha:
• 15.12.2018 (10:00, 14:00)
• 16.12.2018 (14:00)

 Ostravar Aréna Ostrava:
• 15.1.2019 (18:00)
• 16.1.2019 (18:00)

 Lední revue vám přináší agentura Pragokoncert. Více info na www.disneyonice.cz

Vstupenky budou k dostání exkluzivně v předprodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) od pátku 8. prosince 12:00 hod.

 

 

 

DISNEY ON ICE  uvádí 25 let ledové fantazie!

Disney15_990x200px.indd

 

 

 

 

Velkolepá bruslařská show zavede diváky během jednoho ledového dobrodružství do čtyř vzdálených zemí!

19. a 20. 12. 2015, Tipsport Arena Praha (ČR)

19. 12. 2015 -  začátky představení 10:00, 14:00 a 18:00
20.12.2015 – začátek představení 14:00

Oslavte společně s myšákem Mickeym a myškou Minnie 25 let působení Disney on Ice v Evropě v jedinečném ledovém dobrodružství, které vás zavede do čtyř magických míst! Disney on Ice: 25 let ledové fantazie! vtáhne diváky do fantastického světa plného zábavy. Čtyři představení proběhnou 19. a 20. prosince v Tipsport Areně Praha.

Disney on Ice vás zve na nezapomenutelné prázdniny se všemi vašimi oblíbenými Disneyho postavičkami. Myšák Mickey, myška Minnie, Goofy, kačer Donald a Daisy vás provedou kouzelným světem Disneyho Lvího krále, Malé mořské víly a Petra Pana. Navštívíte také zimní říši jedné z nejúspěšnějších animovaných pohádek všech dob – Ledového království. Díky mezinárodnímu týmu oceňovaných bruslařů, vzrušující choreografii, Disneyho hudebním hitům i rock’n'rollové klasice zažije celá rodina úžasnou cestu do vzdálených krajin, aniž by opustila svá sedadla!

Tipsport Arena Praha zažije scény plné hudby a kouzel, představí čtyři jedinečné světy plné bouřlivých pirátů, karibských rytmů a dojemných okamžiků. Se Simbou, Timonem a Pumbou prozkoumají návštěvníci africkou divočinu, s Ariel proplují mořskou hlubinnou vodní říši a než odletí do Země Nezemě za Zvonilkou, procestují Londýn s Petrem Panem a Wendy. Nebude chybět ani cesta do Arendelle, kde diváci zažijí nevídaná dobrodružství s královskými sestrami Annou a Elsou, drsným horalem Kristoffem a oblíbeným obětavým sněhulákem Olafem.

„Je to mimořádná podívaná a rodinná dovolená prožitá během jednoho neuvěřitelného večera,“ říká producent Kenneth Feld, „opravdu budete mít pocit, že cestujete s Mickeym, Minnie a jejich přáteli.“

Lední revue 25 let ledové fantazie! vytvořil tým odborníků, kteří jsou oceňováni pro své schopnosti přivést pomocí pohybu a designu každý z Disneyho světů k životu.

Jerry Bilik (režie) – člen tvůrčího týmu pro 30 představení Disney on Ice; aranžoval hudbu pro nespočet seriálů, jako jsou Starsky a Hutch a Charlieho andílci; hudební koordinátor pro The 31st Annual Emmy® Awards

Patty Vincent (režie – Ledové království) – režírovala nespočet ledních revue a pódiových představení Feld Entertainment, mj. Disney On Ice presents Rockin’ Ever After, Dare to Dream a Treasure Trove. Kariéru u Feld Entertainment začínala před 31 lety jako bruslařka a postupně se vypracovala na pozici Character Development Director pro všechny představení z produkce Disney on Ice. Ve své roli vymýšlí jednotlivé scény, pohyby postav a jejich kompletní animace pro jednotlivá lední revue. Dále pak působí na pozici co-director projektů Playhouse Disney Live! a High School Musical Summer Celebration.

Cindy Stuart (choreografie) – čtyřnásobně nominovaná na cenu Choreograf roku profesionální bruslařskou asociací a také nominovaná na cenu Sonja Henie 2014; na mnoha projektech spolupracovala s olympijským medailistou Robinem Cousinsem; pracovala na choreografii pro americkou šampionku Gracie Gold, bronzovou medailistku Mirai Nagasu, světové a olympijské vítěze Xue Shen a Hongbo Zhao a také podporovala olympijské vítěze Jamieho Salé a Davida Pelletiera; spolupodílela se na choreografiích pro řadu produkcí Disney on Ice , mj. Disney On Ice presents Frozen.

The Late Robert Smith (scénograf) – k jeho divadelním realizacím patří např. Hair v r. 2001 ve Wandsworth Theater, světová premiéra Bingo, oceňovaný muzikál v Los Angeles Stephen Sondheim’s Assassins and Dorian. K jeho filmovým počinům patří Session Man (vítěz Oscara) a Contact (nominace na Oscara).

Arthur Boccia (kostýmy) – pracoval 14 sezón jako hlavní asistent zesnulého Dona Footeho, návrháře pro Ringling Bros. and Barnum & Bailey®; má zkušenosti z práce na Broadwayi (např. Pal Joey), filmu i televize. Vytvořil kostýmy pro 10 představení Disney on Ice.

Patrick Dierson (světelný design) – podílel se např. na MTV Video Music Awards a světové tour Shakiry; nominován na Emmy Awards za svou práci na September 11th; hudební telethon America: A Tribute to Heroes.

O Feld Entertainment

Feld Entertainment je jedna z vedoucích společností pořádajících živá rodinná vystoupení, která vždy potěší duše všech diváků a zanechají tak nesmazatelné vzpomínky pro každého z 30 milionů návštěvníků každý rok. Produkce Feld Entertainment se objevila ve více než 70 zemích na 6 kontinentech se svými show jako Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, Monster Jam®, Monster Energy Supercross, Nuclear Cowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! a Marvel Universe LIVE! Více info na www.feldentertainment.com.

 

 

 

Disney On Ice presents Magical Ice Festival

WEB_Disney_1170x584px.indd

 

 

 

 

 

 

Okouzlující podívaná plná postaviček z Disneyho rodiny!

V hlavních rolích nebojácné sestry Anna a Elsa z Ledového království – nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob z produkce Disney!

Vstupenky – Praha/Česká republika v prodeji od 15.8.2014

20. a 21.12.2014, Česká republika, Praha – Tipsport Arena – Vstupte do kouzelného světa postaviček z dílny Walta Disneyho a objevte spolu s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie ty nejmagičtější momenty z nekonečného království Disney On Ice presents Magical Ice Festival! Vstupenky na představení v pražské Tipsport areně v prodeji od 15.8.2014!

Nový kolotoč skvělé pohádkové zábavy a vtipných scének ze světa Disneyho postaviček se protíná s příběhy okouzlujících princezen Ariely, Lociky a Belly.

A navíc si můžete vychutnat speciální představení sester Anny a Elsy z Ledového království – Oscarem oceněného a nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob z produkce Walta Disneyho. Diváci zažijí dobrodružnou cestu do severských hor spolu s veselým sněhulákem Olafem, nebojácným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem, jak pomáhají sestrám na cestě v příběhu plném akce, dobrodružství, kouzel a nezapomenutelných postaviček z dílny Walta Disneyho.

”Po dobu 30-ti let existence Disney On Ice, Feld Entertainment čekal na tak skvělý film, jakým je Ledové království”, říká producentka Nicole Feld. “Tou nejvíce vzrušující součástí premiérového uvedení postav Anny a Elsy na ledové kluziště je skutečnost, že mají velice silné a inspirativní poslaní skvěle rezonující mezi diváky, a tím je hledání pravého smyslu lásky.

V režii Feld Entertainment, Magical Ice Festival propojuje příběhy nejodvážnějších Disney hrdinek s propracovanou a strhující choreografii, která nenechá diváky sedět – naopak diváka donutí zpívat, tančit a držet palce své oblíbené Disneyho postavičce na jeho dechberoucí cestě! Myšák Mickey a Myška Minnie provádí diváky půvabnou krajinou zázraků, kde potkávají mimo jiné kraba Sebastiana, dcery krále Tritona z “Malé mořské víly”, skupinu výtržníků z pohádky “Na vlásku” anebo postavy z filmu “Kráska a zvíře”.

“Sloučením momentů z klasických Disneyho příběhů do nejnovější filmové senzace jménem Ledové království a jejich kombinací s hudebními či komediálními elementy jsme objevili unikátní epickou cestu napříč jednotlivými příběhy”, říká producentka Juliette Feld.

Producentky Nicole Feld a Juliette Feld daly dohromady spoustu talentovaných, aby vytvořily tuto úžasnou lední show.

více info na www.disneyonice.cz

 

DOI-Generic-Logo

Diseney on Ice je největším a světově nejpopulárnější rodinná lední revue! Vždy jde o skutečně výtečnou „live show“ s oblíbenými pohádkovými postavami Disneyho příběhů, kterou zajišťuje na čtyřicet vítězných krasobruslařských párů v dokonalých kostýmech za doprovodu hudby, úžasných světelných efektů a pyrotechniky. Show vždy dominuje nádherná scéna.

Každé představení je pochopitelně skvěle nadabováno do českého jazyka!

Zkrátka toto velkolepé Disneyho představení vždy okouzlí každou věkovou kategorii, jde o nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Agentura Pragokoncert již do České republiky v minulosti přivezla tato vystoupení:

Princess Classics – Praha 2008

High School Musical – Praha, Pardubice 2009

Kouzelné cestování Mickeyho a Minnie – Praha, Ostrava 2009

Princezny a hrdinové – Praha 2011

Dobrodružství v Disney Landu – Praha, Ostrava 2012