Festivaly

MoR_6uhelnikMASTERS OF ROCK – VIZOVICE

největší čtyřdenní mezinárodní open-air festival v České Republice. Agentura Pragokoncert ho od roku 2003 pravidelně pořádá v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Na festivale vystupují významné zahraniční i tuzemské hvězdy rockové a metalové scény. Do Vizovic na něj každoročně přijíždí hudební fanoušci z více jak 35 zemí světa! Festival ve své historii v České republice získal ocenění jako „Nejlepší koncert roku“, „Nejlepší festival roku“, „Nejlepší hudební událost roku“, „Nejoblíbenější kulturní akce ve Zlínském kraji“

Více informací na www.mastersofrock.cz | FACEBOOK

ZMoR_6uhelnikZIMNÍ MASTERS OF ROCK – ZLÍN

jednodenní zimní mutace mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock. Festival se koná pravidelně na přelomu listopadu a prosince ve Zlíně.

 

Více informací na www.mastersofrock.czFACEBOOK

 

Metalfest

METALFEST OPEN AIR – PLZEŇ

třídenní mezinárodní metalový open-air festival. Tradičně otevírá festivalovou sezonu na přelomu května a června v legendárním amfiteátru Lochotín v Plzni.

Více informací na www.metalfestopenair.cz | FACEBOOK

 

Vinohrani_logo_3invVINOHRANÍ VE VINIU – VELKÉ PAVLOVICE

nejmladší z rodiny festivalů pořádaných agenturou Pragokoncert. Vinohraní se koná v areálu Vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice. Součástí festivalu je bohatý doprovodný program – prohlídka výrobních prostor Vinium a historického křížového sklepa s degustací vín.

Více informací na www.vinohrani.eu

 

VDL_invVALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO – ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

festival Valašské divadelní léto je nedílnou součástí letního programu akcí ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. V rámci programu se každoročně představí   ty nejlepší divadelní a hudební soubory současnosti. Festival „Valašské Divadelní léto“ se koná ve spolupráci s Valašským Muzeem v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Více informací na www.valasskedivadelnileto.cz | FACEBOOK