Zdeněk Izer – “Autokolektiv”

Kdy: Zpět na přehled akcí 19.10.2016 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: ¨320,-Kč
Vstupenky

Známý bavič, komik a imitátor ZDENĚK IZER přijede do Zlína se svou novou zábavnou talk show „AUTOKOLEKTIV“!

Nová zábavná talkshow „AUTOKOLEKTIV“, kterou přiváží premiérově do Zlína představit jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů Zdeněk Izer, vypukne dne 19.10.2016 od 19hodin!!

Neváhejte s nákupem vstupenek, počet míst je omezen, tak ať vám tato zábavná pecka neunikne :-)

Zdeněk Izer si pro Vás připravil fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!).

Tak neváhejte a přijďte se pobavit ve středu 19.10. 2016 od 19:00 hod. do MOR Café ve Zlíně!

Vstupenky jsou k zakoupení prozatím jen na baru kavárny MOR Café, ostatní předprodeje budeme přidávat průběžně a budeme vás o nich informovat.

Vstupenky můžete objednávat i na dobírku. V případě zájmu zašlete Vaši objednávku na e-mail: sukupova@pragokoncert.com. V emailu prosím uveďte, kolik kusů vstupenek objednáváte a Vaši adresu s telefonickým kontaktem. Vstupenky Vám pak zašleme poštou (k ceně vstupenky bude připočtena cena za dobírku dle tarifů doručovací služby).

Cena 1 ks vstupenky na místo v číslovaném sále je 320,-Kč