ZAZ

Kdy: Zpět na přehled akcí 01/12/2015 
Kde: OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
Ruská 459/135
417 01 Dubí
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: od 690 Kč
Vstupenky

ZAZ v Česku budou předskakovat Emma Smetana,
Ondřej Ruml a Elis

 

Po roce se do České Republiky vrací fenomenální francouzská zpěvačka Zaz.

Ve dnech 29. a 30. listopadu v pražském Fóru Karlín a o den později 1. prosince v ostravské Aréně představí svůj zbrusu nový koncertní program postavený na loňském albu “Paris.

Zaz k nám míří v rámci krátkého turné, během kterého odzpívala 4 koncerty v Japonsku a v těchto dnech pak třikrát koncertuje v sousedním Polsku.

První pražský koncert je již řadu týdnů beznadějně vyprodaný, ovšem na koncert druhý ještě několik desítek vstupenek zbývá. Totéž platí pro Ostravu.

Zaz vystoupí za doprovodu své osmičlenné kapely na dosud nevídané scéně, která je přepravována ve 2 kamionech. Její technický doprovod čítá 16 lidí.

Zaz si jako hosty svých koncertů vybrala na neděli 29. listopadu Emmu Smetanu, na pondělí 30. listopadu Ondřeje Rumla a v úterý 1. prosince to bude Elis, která Zaz předskakovala také na loňském koncertu v Praze.

Oficiální pivo koncertu zpěvačky ZAZ

Budweiser_Budvar_Logo

 

EMMA SMETANA:
Emma Smetana hraje na klavír a zpívá od dětství. Před rokem spojila síly s producentem Jiřím Burianem (Southpaw, Republic Of Two) a výsledkem je album What l´ve Done, které vyjde v únoru 2016. Zpěvačku Zaz považuje Emma za jeden z nejoriginálnějších hlasů současnosti a zahajování jejího koncertu vnímá jako skvělou příležitost prověřit své skladby z nové desky. Její písně v sobě mísí naléhavost bondovských soundtracků, beatlesácké melodie a r ‘n ‘b rytmiku.

 Emma Smetana by Benedikt Renč 2

ONDŘEJ RUML:
Ondřej Ruml je všestranný muzikant a zpěvák. Po absolvování Konzervatoře Jaroslava Ježka vystupoval převážně v pražských klubech s různými jazzovými formacemi. Do širšího povědomí se dostal úspěšnou účastí v pěvecké soutěži X – FACTOR, kde ohromil svým talentem a skončil na druhém místě.

Následovala hlavní role Martina v lyrikálu Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, který uvedla Státní opera v Praze. Dále pak role Raimonda v obnovené verzi muzikálu Johanka z Arku (divadlo Kalich), role Victora Huga v muzikálu Quasimodo (divadlo Hybernia) a titulní role v rockové opeře Janka Ledeckého Hamlet (divadlo Broadway). Ve Švandově divadle hostoval v divadelní hře Tankreda Dorsta Merlin a také v projektu Michala Horáčka Český kalendář, ze kterého později vzniklo i studiové album oceněné cenou Anděl. Jeho spolupráce s Michalem Horáčkem trvá dodnes v podobě koncertního turné Na cestě. Vydal autorské album Proměna (2010) a v roce 2014 album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které bylo velmi pozitivně přijato kritikou i veřejností a získalo ocenění Zlatá deska. Vystupuje sólově, nebo s kapelou Matěj Benko Quintet, která patří k předním tělesům současné jazzové scény. Ondřejova vystoupení jsou velkým zážitkem už také proto, že při nich využívá efekt zvaný looper (smyčkovač), s pomocí  kterého vytváří sám celé písně pouze svým hlasem.

O. Ruml 5

 ELIS:
Elis je dvacetiletá česká zpěvačka a skladatelka. V soutěži Český slavík Mattoni 2014 zvítězila v kategorii “Objev roku”. Jejímu zpěvu dominuje především moderní americký feeling, v jejích písních ale najdete i ohlasy reggae rytmů nebo latiny. To vše dělá z jejího sólového debutu Shubidu pestrou nahrávku, která dokazuje, že se na české populární scéně objevil výrazný talent.

Elis_foto

 Vstupenky od 690,- do 1290,- budou v prodeji od soboty 1. července v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art.

Koncerty Zaz pořádají Pragokoncert a Patrik Kohut.

V návaznosti na nedávné události v Paříži zveřejňujeme oficiální tiskovou zprávu OSTRAVA ARÉNY týkající se bezpečnostních opatření při kulturních akcích v ARÉNĚ:

TISKOVÁ ZPRÁVA

V reakci na aktuální bezpečnostní situaci byla majitelem OSTRAVA ARÉNY ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava a Policií České republiky přijata opatření, jejímž cílem je zajištění bezpečnosti a komfortu návštěvníků akcí konaných v hale.

Vstup do haly bude umožněn osobám, které u sebe bude mít pouze příruční zavazadlo s nejnutnějšími osobními věcmi, jako jsou např. doklady, léky, peněženka, klíče, telefon, apod. Návštěvníci mohou být vyzváni ke kontrole příručního zavazadla či osobní prohlídce. Proto prosíme návštěvníky o pochopení, trpělivost a spolupráci s členy pořadatelské služby.

Úschovna zavazadel a věcí, se kterými nebude návštěvník do OSTRAVA ARÉNY vpuštěn, v okolí haly zprovozněna nebude. Proto prosíme návštěvníky, aby rozměrnější zavazadla na konané akce nenosili, popř. ponechali ve svých vozidlech.

Zároveň vejde v platnost nový návštěvní řád OSTRAVA ARÉNY a Multifunkční haly, který bude uveřejněn také na webových stránkách www.arena-vitkovice.cz.

Všichni návštěvníci OSTRAVA ARÉNY by měli s ohledem na přijatá opatření na akce přicházet s dostatečným časovým předstihem.

 V Ostravě, 24. 11. 2015

 

ZAZ-10-COLOR-Yann_OrhanZAZ-06-COLOR-Yann_Orhan ZAZ-05-COLOR-Yann_Orhan ZAZ-02-COLOR-Yann_Orhan ZAZ-14-COLOR-Yann_Orhan