ZAZ

Kdy: Zpět na přehled akcí 10.12.2016 
Kde: Zlín, hala Euronics
U Zimního stadionu 4286
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 1090,- Kč až 1390,-Kč
Vstupenky

ZAZ přijede před Vánocemi

Po loňském fenomenálním úspěchu, kdy – stejně jako v roce 2014 – dvakrát vyprodala pražské Forum Karlín, stává se francouzský hudební fenomén jménem Zaz pravidelnou ozdobou předvánoční Prahy. A nejen to. Zaz vůbec poprvé zavítá take do Zlína.

Zaz máte šanci vidět ve středu 7.prosince od 20:00 hod. v pražském Foru Karlín a v sobotu 10.prosince od 20:00 hod. ve zlínské hale Euronics. Zaz považuje ČR za svůj přechodný domov a podle svých slov se k nám opět velmi těší.

Zaz v Česku budou předskovat Emilie Gassin a Thom Artway

 

Dnes a zítra vystoupí v pražském Fóru Karlín fenomenální francouzská zpěvačka Zaz. Podle pořadatelů Patrika Kohuta a Jiřího Darona jsou oba koncerty beznadějně vyprodané.

Kdo jste si nestihli koupit vstupenku na některý z pražských koncertů, máte šanci vypravit se na Zaz v sobotu 10.prosince do haly Euronics ve Zlíně, kde je několik desítek vstupenek na stání ještě v prodeji.

Zaz, která podle svých slov nerada vystupuje sama, si vybrala jako předskokany australskou písničkářku Emilie Gassin, která zahájí oba pražské koncerty a talentovaného českého písničkáře Thoma Artwaye, který otevře zmíněný koncert ve Zlíně.

Emilie Gassin je australská písničkářka žijící v Paříži. Prozatím má na svém kontě jediné album “Curiosity”, která vyšlo loni v březnu. Za svůj největší pěvecký vzor považuje Fionu Apple.

Talentovaný písničkář Thom Artway, čerstvý držitel nominace na objev roku v letošním ročníku Českého slavíka, minulý týden pokřtil v pražském Jazz Docku svoje debutové album Hedgehog. Na samostatný koncert si odskočil z úspěšného turné, které od října absolvuje s dvojicí Light & Love. Další příjemná přestávka v turné ho čeká v sobotu 10. prosince. Francouzská zpěvačka Zaz si ho totiž vybrala jako předskokana na svůj zlínský koncert.

Thom Artway vydal v září albový debut završující jeho tříletou tvůrčí činnost. Kromě svých kapelních kolegů a producenta Lukáše Chromka na něj přizval jako hosty také zpěvačky Markétu Irglovou a Maellu. Veřejnost i odborníci album vřele přijali, což zpečetila nominace na objev roku v anketě popularity Český slavík. Album Hedgehog pokřtil Thom Artway za asistence kmotra Tomáše Kluse v přeplněném Jazz Docku minulý pátek.

Letošní rok bude talentovaný umělec bilancovat jistě velmi rád. Určitě k tomu přispěje i volba u nás velmi populární francouzské šansoniérky a jazzové zpěvačky Zaz, aby jí předskakoval na jednom z jejích letošních koncertů u nás. Potěšení je o to větší, že se odehraje v Artwayově rodném kraji.

Vstupenky od 1090,- do 1390,- jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art.

 Koncerty Zaz pořádají Pragokoncert a Patrik Kohut.

Generální partner turné

budweiser_budvar-ok