WATAIN (SWE), DEGIAL (SWE)

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/04/2014
Kde: ZLÍN, Masters of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Vstupenky

i8037_binnerDoslova pekelný zážitek chystají pro Zlín seveřani WATAIN a DEGIAL.

“Ze svých dřímot procitli,
slyšíce hlas divočiny.
Ze svých stínů vykročili
za ohavnostmi Severu!”

Věrný duch severského black metalu se zjeví 13. dubna na Moravě! Vyznavači ďábelských tónů a nevšedního divadla si přijdou na své v průběhu jediného českého koncertu, který Švédové WATAIN odehrají v rámci prvního celoevropského turné. Na cesty se vydávají první jarní den a i do zlínského Masters of Rock Café s sebou přivezou skladby, které se koncem loňského léta objevily na desce “The Wild Hunt” – na albu plném zajímavých hudebních experimentů, odrážejících muzikantský vývoj kapely WATAIN.
Aby Erik, Pelle a Håkan měli jistotu, že koncertní večer a následná noc budou plné spalujícího pekelného ohně, spojili pro turné De Profundis Europea síly se svými bratry, taky Švédy, DEGIAL. Ti svým black metalem dovedou zajistit – jak z desky, tak i z pódia – že žádná hlava nezůstane v klidu!
Připravte se na 13. duben, na koncert WATAIN a DEGIAL, na neopakovatelný pekelný zážitek, při němž bude vřít krev. Doslova… Vstupenku si zajistěte přes tento web nebo pořiďte v sítích TicketPortal, TicketPro nebo TicketArt.

WATAIN – “Outlaw ” (2013)
DEGIAL – “Swarming” (2012)