WALTARI (Fin) + WOHNOUT + Medvěd 009 + Lenka Dusilová

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/12/2007
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Finští WALTARI společně s WOHNOUTY a Lenkou Dusilovou roztančí klub MASTERS OF ROCK CAFÉ ve ZLÍNĚ!

Oblíbenci českého publika – finští WALTARI míří opět do Čech! Na miniturné je doprovází WOHNOUT a večer odstartuje kapela MEDVĚD 009. O výjimečnost hudbou nabitého večera se postará také Lenka Dusilová, která vystoupí na několik skladeb společně s Waltari i Wohnouty jako jejich host. Waltari jedou do Čech propagovat svou novou desku „Release Date“ a Wohnouti jsou na turné k novému DVD, které natočili u příležitosti svého 10 letého výročí.

Klub Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově jim ve čtvrtek 13. 12. od 20:00 hod. otevře svou náruč, aby zde byl s předstihem rozbalen vánoční dárek v podobě super koncertu. WALTARI vás zavedou do svého neuvěřitelně energického světa plného kontrastů, nakažlivého optimismu mísícího se s melancholií severu a pověstně ostrých řezaných kytar mistrně skloubených s chytlavými melodickými refrény. V hudbě Waltari jde ruku v ruce metal s popem, rockem, technem a dokoce i ethnem. Waltari letos vydali velmi povedenou a vysoce ceněnou desku „Release Date“, kterou dokazují, že se nacházejí ve skutečně životní formě.

fWaltari_ruins_test2

Pražská parta šílenců WOHNOUT nám přináší od desky k desce stále větší dávku pestrosti i aranžérské vynalézavosti. Jejich potrhlý bigbít nezná mezí. „Wohnouti“ mají specifický výraz, zvláštní poetiku a velmi vydařený smysl pro humor. V loni oslavili 10 let svojí existence vydáním právě skvělého alba „Polib si dědu“, které posouvá tvorbu kapely zase o krok dál. Pro kapelu typické, velmi originální texty je možné tentokrát charakterizovat slovem „dospělácké“, aniž by ztratili svou pověstnou hravost a vtip. Kromě dosavadního výhradního skladatele kapely – Matěje Homoly, pro toto nové album složil 5 skladeb také Honza Homola, který je jinak opět autorem propagačních fotografií kapely a také obalu CD.WOHNOUTi si pozvali právě WALTARI k natočení jedné písně tohoto nejnovějšího alba. Skladba se jmenuje „Činely“ a hostovala zde kromě kapely Waltari také Lenka Dusilová.

W+W, neboli WALTARI + WOHNOUT přijíždí rozehřát ZLÍN a jeho klub Masters Of Rock Café v čase zimním, adventním – 13. 12. 2007!

Speciálním hostem obou kapel bude tedy i LENKA DUSILOVÁ. Celý večírek otevře úvalská kapela s „Billovským“ Vaškem Bláhou v čeleMEDVĚD 009, která letos v létě vydala také svou novinku „Hudba vás mladých“.

Vánočky nechte kynout a přijďte si zařádit na „vánoční“ koncert populárních finů Waltari a šílených Wohnoutů, a zazpívat si s Lenkou Dusilovou a Medvědem 009! Bude to fajn večírek!