W.A.S.P. (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 06/10/2006
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Brutální americká glam-rocková legenda W.A.S.P. poprvé živě v ČR!

6.10.2006 od 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café na Čepkově

Speciální host: House Of Games (Ireland)

Vyprodáno

wasp

Je to tak. Agentura Pragokoncert přiváží pro všechny rockové fanoušky opravdovou legendu svého žánru – americkou kapelu W.A.S.P. Navíc to bude jejich první živé vystoupení v ČR, což je, vezmeme-li v úvahu jejich 24 let úspěšného působení na světovém hudebním poli, opravdová bomba! W.A.S.P, jsou živoucí legendou a nenajde se snad nikdo, kdo by je neznal. W.A.S.P. se řadí vedle slavných KISS k těm kultovním kapelám, na kterých vyrostly a stále ještě rostou celé generace rockerů a které dokazují, že duch klasického rocku nikdy nezemře! W.A.S.P jsou Ti praví, kteří vás o tom mohou přesvědčit, nevěříte-li. Takže 6.10.2006 od 20:00 hodin ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock café na Čepkově! To je místo činu. Vstupenky jsou již v předprodejích, tak neváhejte a přistupte blíže, čeká vás koncert, na který se nazpomíná! 

W.A.S.P. vznikli v roce 1982 jako jedna z nejtvrdších kapel, které se v té době na americké metalové scéně objevovaly a díky své šokující image, textům a zejména proslulým živým vystoupením se velmi rychle dostali do světového povědomí. Zakladatel a frontman kapely Blackie Lawless (zpěv/basskytara) byl už rockovým veteránem v době, kdy zakládal W.A.S.P. Kapela se záhy prezentovala svými zuřivě živými koncerty, při kterých Laweless svazuje a týrá polonahé modelky a hází syrové kusy masa do diváků. Ale nejen těmito zvláštními kousky se W.A.S.P. zapisují mezi slavné kapely. Už jejich debutový singl „Animal“ (původně I Fuck Like A Beast) zaznamenal velký hudební úspěch. V kapele se neustále mění obsazení, ale i tak mají všechny vydané desky vzestupnou tendenci v prodeji. W.A.S.P. již nebylo možné jakkoli ignorovat a stávají se opravdovým kultem. Vydali neuvěřitelných 17 plných alb, nakrátko se i rozpadli, ale co je důležité – jsou zpět a poprvé se představí živě v ČR  a kde jinde než ve městě „rocku“ ve ZLÍNĚ.

W.A.S.P sice museli zrušit červencové koncerty v Evropě, neboť lékař nedoporučil Blackiemu Lawlessovi v přílišných vedrech cestovat do Evropy. Ale podzimního turné, na které kapela vyráží, a které čítá 44 koncertů v 19 zemích Evropy vč. exkluzivního koncertu v ČR, se to již netýká a potvrzené termíny platí!

Tak nezapomeňte a zaznačte si do svých diářů datum 6.10.2006, 20:00 hod., ZLÍN, Masters Of Rock Café na Čepkově – koncert W.A.S.P.

Let´s Rock the Rock!