W.A.S.P. (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/11/2009
Kde: PRAHA, Retro Music Hall
Cena: 590,- Kč
Vstupenky

Slavná americká glam-rocková legenda W.A.S.P. na “Beast of Babylon World Tour” na jediném koncertě v ČR!

POZOR! Díky agentuře Pragokoncert nemine Světové Turné legendární americké kapely W.A.S.P. k nové desce „Babylon“ ani ČR! Tentokrát si jejich monstrózní megashow vychutná samotná PRAHA, Retro Music Hall, přesně 11.11.2009 od 20.00 hod. Samozřejmě to bude opět jejich jediné živé vystoupení pro ČR!

W.A.S.P, jsou živoucí legendou a nenajde se snad nikdo, kdo by je neznal. W.A.S.P. se řadí vedle slavných KISS k těm kultovním kapelám, na kterých vyrostly a stále ještě rostou celé generace rockerů a které dokazují, že duch klasického rocku nikdy nezemře!

W.A.S.P. vznikli v roce 1982 jako jedna z nejtvrdších kapel, které se v té době na americké metalové scéně objevovaly a díky své šokující image, textům a zejména proslulým živým vystoupením se velmi rychle dostali do světového povědomí. Zakladatel a frontman kapely Blackie Lawless (zpěv/kytara) byl už rockovým veteránem v době, kdy zakládal W.A.S.P. Kapela se záhy prezentovala svými zuřivě živými koncerty, při kterých Laweless svazuje a týrá polonahé modelky a hází syrové kusy masa do diváků. Ale nejen těmito zvláštními kousky se W.A.S.P. zapisují mezi slavné kapely. Už jejich debutový singl „Animal“ (původně I Fuck Like A Beast) zaznamenal velký hudební úspěch. V kapele se neustále mění obsazení, ale i tak mají všechny vydané desky neustále vzestupnou tendenci v prodeji. W.A.S.P. není možné jakkoli ignorovat, neboť jsou opravdovým a co je skoro až k neuvěření, stále aktivním kultem!

Tak nezapomeňte a zaznačte si rudě do svých diářů datum 11. 11. 2009 20:00, PRAHA, Retro Music Hall – koncert W.A.S.P.!

Vstupenky můžete zakoupit na dobírku v agentuře Pragokoncert přes web www.mastersofrock.cz a na tel: 224 234 602 či 777 701 591, dále v předprodejních sítích www.ticket-art.cz, www.ticketstream.cz a www.ticketportal.cz (i na Slovensku).