VYPSANÁ FIXA – PŘED NÁMA HRAJEME MY TOUR

Kdy: Zpět na přehled akcí 15/11/2014
Kde: Masters of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 160,- Kč
Vstupenky

Pardubická skupina Vypsaná Fixa slaví letos 20 let existence a se svými fanoušky se toto jubileum chystá oslavit na podzimní tour!

 Dvacet let existence hudební kapely, to už je opravdu úctyhodná doba. A proto si pro Vás Vypsaná Fixa připravila i speciální program. Nejenže slaví 20 let své existence, ale během svého turné navštíví přesně 20 měst. Jak už sám název turné napovídá, jako předkapela vystoupí také Vypsaná Fixa. A to v podobě, jaké ji pravděpodobně málokdo slyšel, protože jako předkapela zahrají v akustické podobě písně z nejstarších, dnes již kultovních demosnímků či prvních nahrávek vůbec .

Další zajímavostí je konkurz na pozounistu pro každý koncert turné, který kapela vyhlásila už během léta. Všichni přihlášení pozounisté si pak společně zahrají na koncertě v Lucerně.

Aby toho nebylo málo, pak dojde i na charitativní záležitost – na každý z koncertů turné nechala kapela vyrobit dva speciální bannery, které budou viset až do konání koncertu v konkrétním klubu. Na bannerech jsou koncertní fotografie kapely z uplynulých dvaceti let. Všechny bannery pak budou vydraženy prostřednictvím facebooku formace, kde budou jejich náhledy vystaveny. Pardubická čtyřka je pak následně podepíše a přímo na koncertě předá těm, kteří je vydražili. Vybranou částkou pak podpoří nějakou dobrou věc nebo organizaci. 

20 výročí na scéně se slaví jen jednou za život, a proto neváhejte a přijďte oslavovat spolu s Vypsanou Fixou. Spolu s novými hity v rámci narozeninových oslav zahrají i oldskůlové pecky, proto kdo chce tyto staré vypalovačky slyšet live, má neopakovatelnou a zřejmě už opravdu poslední šanci! Takže 15.11. ve 20:00 sraz v klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně!