VOLBEAT (Den)

Kdy: Zpět na přehled akcí 28/02/2010
Kde: PRAHA, Klub EXIT Chmelnice
Cena: 490,- Kč
Vstupenky

Populární Dánové VOLBEAT se svou aktuální deskou v jediném, koncertě v ČR!

28.2.2010 20:00 PRAHA, Klub EXIT Chmelnice

VOLBEAT jsou obrovským objevem na poli světového rocku! Jejich aktuální album „Guitar Gangsters & Cadillac Blood” se zařadilo mezi nejúspěšnější alba loňského roku. V rodném Dánsku a dokonce i ve Finsku je tato deska absolutním číslem jedna! Zpěvák a kytarista kapely Michael POULSEN a jeho se banda jsou však pověstní take svými excelentními živými show! Není divu, že jsou všechna jejich koncertní show po celé Evropě vyprodána a dokonce samotná METALLICA si je vybrala jako support pro své americkém turné „Death Magnetic US Tour 2009“!

Sympaťáci VOLBEAT zahrají 28. 2. 2010 v jediném, exklusivním koncertě PRAZE, klubu EXIT Chmelnice!

Originalita je jedním z nejvíc zneužívaných slov ve světě rock´n´rollu, ale doopravdy je to to nejvýstižnější slovo, kterou se dá kapela VOLBEAT popsat. Tato dánská fantastická čtyřka ve své tvorbě kombinuje hudební vlivy z 50´let s metalovým zvukem, což je něco naprosto nadčasového.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku), u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 420, 224 234 602, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku.