VOLBEAT (Den)

Kdy: Zpět na přehled akcí 07/02/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

Populární Dánové VOLBEAT představují svou novou desku v jediném, exklusivním koncertě v ČR – ve ZLÍNĚ!

Speciální host: Gate Crasher (CZ)

Sobota 7.2.2009 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

VOLBEAT jsou velkou novinkou světového rocku! Jejich nové album „Guitar Gangsters & Cadillac Blood” se řadí mezi nejúspěšnější alba letošního roku. V rodném Dánsku a dokonce i ve Finsku je tato deska momentálně číslem jedna! Zpěvák a kytarista kapely Michael POULSEN a jeho se banda jsou však pověstní take svými excelentními živými show! Není divu, že jsou všechna jejich koncertní show po celé Evropě vyprodána!

Česká Republika se take dočká! V rámci pokračování Evropského Tour k nové desce „Guitar Gangsters & Cadillac Blood” vystoupí sympaťáci VOLBEAT v jediném, exklusivním koncertě ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café, 7.2.2009!

volbeat2

Originalita je jedním z nejvíc zneužívaných slov ve světě rock´n´rollu, ale doopravdy je to to nejvýstižnější slovo, kterou se dá kapela VOLBEAT popsat. Tato dánská fantastická čtyřka ve své tvorbě kombinuje hudební vlivy z 50´let s metalovým zvukem, což je něco naprosto nadčasového.

VOLBEAT hrají od roku 2001 a hned svým unikátním debutovým albem “The Strength/The Sound/The Songs” potvrdili, že nebudou jen jednou další z mnoha nově vznikajících kapel. Úspěch debutu byl ještě o to větší, když dokázali, že naživo jsou doslova senzací! Né nadarmo byli zvolení nejlepší live kapelou roku 2006! V roce 2007 vydávají další desku s názvem “Rock The Rebel/Metal The Devil”. Ta se stala dokonce deskou měsíce ve většině prestižních evropských rock-metalových magazínech jako jsou Metal Hammer či Rock Hard. Úplně poprvé v celé historii Dánska se take metalové album umístilo na špičce dánské albové hitparády! Následovala řada vyprodaných koncertů, nabídka kapel Metallica a Megadeath na hostování na jejich tour a hvězda VOLBEAT stoupá. Nová deska „Guitar Gangsters & Cadillac Blood” spojuje v zajímavém příběhu sedm z oficiálně 13 skladeb alba a je tak dalším mílovým krokem vpřed do temné záře metalové síně slávy.

VOLBEAT přijíždí se svým novým, hudebně-cestovatelským příběhem vyprávěným mistrem vypravěčem s příjemně zastřeným hlasem Michalem Poulsenem do ZLÍNA! 7.2.2009, Masters Of Rock Café. Speciálním hostem koncertu jsou mladí brněnští rockeři GATE CRASHER, kteří měli již tu čest, stat na pódiu v roli předskokana  např. slavných IRON MAIDEN v Ostravě na Bazalech!

volbeat1