Visions of Atlantis – “Wanderers Tour 2020″

Kdy: Zpět na přehled akcí 02.05.2020 
Kde: Praha , Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
130 00 Praha 3-Žižkov
Cena: 690,-Kč, cena je platná do 15.12.2019
Vstupenky

Rakouští symfonici VISIONS OF ATLANTIS vyráží příští rok na velkolepé turné a představí se také v Praze.

Symfonic powermetalová družina VISIONS OF ATLANTIS v jejímž popředí figuruje půvabná zpěvačka Clémentine Delauney a od loňského roku také Ital Michele Guaitoli, který nahradil Siegfrieda Samera, má za dobu svého působení vybudovanou už opravdu početnou fanouškovskou základnu a postavení této formace stále roste.

Tomu jistě přispívá také aktuální, v pořadí již sedmá, deska „Wanderers“, která vyšla na konci srpna. S novou studiovkou a v malinko pozměněné sestavě vyráží rakouští symfonici na velkolepé Wanderers Tour 2020 a jednou ze zastávek bude také Praha.

Na nové návykově melodické skladby i obdivuhodnou chemii mezi oběma zpěváky se můžete těšit 2. května v klubu Nová Chmelnice.

Speciálním hostem turné budou rakouští symfonici Edenbridge, heavy metalová partička Scarlet Aura a symfonický sextet Leecher.

Rozhodně se máte na co těšit.

Vstupenky na koncert můžete od této chvíle zakoupit na www.mastersofrock.cz a od zítřejšího dne také v předprodejních sítích TicketPortal, TicketStream a TicketMaster za 690 Kč (Cena platná do 15. 12. 2019.)