Visací zámek

Kdy: Zpět na přehled akcí 23.04.2010
Kde: ZLÍN, Masters of Rock Café
Cena: 160,- Kč
Vstupenky

viszamek

VISACÍ ZÁMEK Punk´s not dead!

V pátek 23.4. 2010 se po dlouhých dvou letech vrací na místo činu legendární VISACÍ ZÁMEK. V klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově to rozbalí v rámci svého „Turné šibeničních bratří“.

V Čechách snad není nikdo, kdo by o VISACÍM ZÁMKU ještě neslyšel. Kapela hraje už dlouho a její fanouškovská základna je stále stejně rozmanitá. Ortodoxní pankáči ruku v ruce s těmi, co vyznávají něco blíže střednímu proudu; dědečkové společně se svými vnuky… Proč tomu tak je? Nejspíš proto, že „Visáči“ si dělají srandu. Ze všeho a ze všech. Punk ani sebe rozhodně neberou nijak smrtelně vážně. A proto hrají tak dobře. Vždyť fráze „Ale holky říkaly….“ svého času obohatila slovník nejednoho našince. A mezi námi koluje dodnes…

V roce 1988 se VISACÍMU ZÁMKU podařilo vydat první punkový singl v českých zemích. Na straně A byla píseň Hymna šibeničních bratří se skvělým textem Christiana Morgensterna. Tato píseň se stala hitem rozhlasového pořadu Větrník a punk tak konečně pronikl i do komunistických masmédií. TURNÉ ŠIBENIČNÍCH BRATŘÍ je koncipováno jako vzpomínka na tento historický mezník.

Visáči odehrají všechny písně, které se podařilo dostat do etéru, tj. své nejzáslužnější hity jako jsou Traktor, již zmiňovaná Známka punku a mnoho dalších. Ale nejen to. Kapela si předsevzala v šibeničním termínu natočit nové album. Připravované songy hodlá testovat a dopilovávat přímo na turné, a tak posluchači budou svým potleskem nebo pískotem spolurozhodovat o konečné podobě nového CD. Spojení vykopávek a novinek, to je TURNÉ ŠIBENIČNÍCH BRATŘÍ!

Na Zlínský koncert si „Visáči“ pozvali také dva milé hosty. Jedním z nich jsou uherskohradišťské Bačkůrky z mechu a druzí – nadějná formace z dalekého Vítkova – Zákaz Odbočení.

Pokud už je punk vaší srdeční záležitostí anebo jste jen zvědaví, přijďte si v pátek 23.4. 2010 ve 20:00 do klubu Masters of Rock Café zazpívat, zapískat, zapogovat a pořádně se pobavit!

Vstupenky jsou k dostání přímo v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, ve všech obvyklých zlínských předprodejích – CPV ve Velkém kině, Infoservis v podchodě, a také v okolí Zlína – IC Kroměříž, Record Music UH, Galerie Panský dům v Uherském Brodě a na www.mastersofrock.cz.