Victor SMOLSKI, SEVEN, Votchi, Gate oF Sorrow

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/04/2009
Kde: ZLÍN, Masters of Rock Cafe
Cena: 140,- Kč
Vstupenky

VICTOR SMOLSKI (Rage) zahraje v rámci moravského křtu alba progresivních hard-rockerů SEVEN ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café!

11. 4. 2009 20:00 ZLÍN, Masters of Rock Cafe
Speciální host: VICTOR SMOLSKI (Rage)
Hosté: Gate of Sorrow, Votchi

Hudební génius a kytarový čaroděj německé power-metalové kapely RAGE, Victor SMOLSKI přijíždí do ZLÍNA, aby zde pokřtil novou desku Českobudějovické skupiny SEVEN! Ta vychází v dubnu a nese název „Seven Deadly Sins“. Své nenapodobitelné kytarové umění předvede mistr Smolski v krátkém koncertním setu, poté pokřtí nové album SEVEN a zahraje si s nimi i pár hudebních kousků!

Kapelu SEVEN vede uznávaný kytarista Honza Kirk Běhunek, firemní hráč Ibanez. Nedávno se vrátil z Německa, kam si jej pozvala Doro Pesch jako speciálního hosta svého narozeninového koncertu 25 Years In Rock. Pár dní před tím koncertovala skupina Seven v Moskvě, kde zároveň natočila nový videoklip, který bude součástí singlu „Lost Hero“.

V minulosti s kapelou vystupoval např. Blaze Bayley z Iron Maiden nebo rocková dračice Doro Pesch. Letošní albový přírůstek pokřtí opět významný zahraniční host! Držte se! Křtitelem bude hudební génius a kytarový mág VICTOR SMOLSKI, kytarista a skladatel německé power-metalové bandy RAGE. Běhunek vysvětluje: „S Victorem jsem se seznámil v Německu, už je to delší dobu a vídáme se na kytarových workshopech. Také jsme měli možnost hrát před Rage. Je to skvělý chlapík a navíc opravdu výborně hraje. Pro mě osobně VELKÝ kytarista. Na křtu si zahraje několik svých čísel, pak si s ním střihneme dvě pecky od Rage a on si dá s námi jednu instrumentálku, kde se se svými nástroji řádně vyřádíme, a jednu zpívanou.“

Moravský křest nové desky kapely SEVEN se speciálním hostem Victorem Smolskim proběhne již 11. dubna od 20 hodin v klubu Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově!

Dalšími milými hudebními hosty večera budou známí VOTCHI a partička GATE OF SORROW. Zároveň se zde bude natáčet nové DVD kapely SEVEN, které vyjde na podzim. Čeká nás zhruba deset nových skladeb SEVEN, doplněných o největší hity z minulých desek. Kapela je v současné podobě instrumentálně skvěle našlapaná. Kirk slibuje dynamit v rukou a dodává: „Každý, kdo přijde na koncert, musí odejít s pocitem, že to nebyly vyhozené peníze!“

VICTOR SMOLSKI se svou kytarou živě ve ZLÍNĚ, MOR Café na Čepkově! V kombinaci s koncertem kapely SEVEN to pak bude naprosto nevšedním koncertní zážitek!

Vstupenky za symbolickou 130,- k dostání na baru v Masters Of Rock Café, ve všech obvyklých zlínských předprodejích, na stránkách www.mastersofrock.cz, na tel: 577 432 580 a 777 701 590 a e-mailu: dupalova@pragokoncert.com na dobírku! A POZOR! Na koncert můžete i ZDARMA! Stačí si koupit dubnové číslo časopisu Spark, jehož příbalem je singl SEVEN „Lost Hero“ a vstupenka na koncert!