Van Canto (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 19.03.2016 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř.
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

Zpívaný německý metal přijede do Čech – VAN CANTO !

VanCanto_MVM_Banner

 Van Canto je soubor, který jak asi většina z nás ví je a capella. Metal se odvážně pokouší hrát (přesněji řečeno zpívat) bez hudebních nástrojů a jen tak „od huby”. Svou cestu metalovým světem si razí již od roku 2006 a za tu dobu vydali již šest řadových desek a tu poslední s názvem „Dawn Of The Brave“ nám hodlají přehrát začátkem příštího roku! Těšte se nejen na autorské skladby, ale i na cover verze známých písní například od BLACK SABBATH, EUROPE, BONNIE TYLER a ze soundtracku k filmu Pán Prstenů.

Tahle banda má světu co říct a způsob, jakým se bije na hudebním poli o pozornost, ve vás vzbudí obdiv. Svou výjimečnost vám VAN CANTO přijede potvrdit hned do dvou měst v rámci turné „Voices Of Fire“. S sebou přiveze také doprovod v podobě německého melodického death metalu GRAILKNIGHTS a power folk metalové formace WINTERSTORM!

19. 3. 2016 – ZLÍN, Masters Of Rock Café
20. 3 2016 – PRAHA, MeetFactory

Vstupenky si již v předstihu zakupte za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 15. prosince přímo na stránkách www.mastersofrock.cz nebo v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.