VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2007

Kdy: Zpět na přehled akcí 16/06/2007 – 22/08/2007
Kde: Rožnov pod Radhoštěm
Vstupenky

Valašské divadelní léto 2007

Logo_VDL2007_1 Logo_VDL2007_2

Již pátým rokem pořádá agentura Pragokoncert ve spolupráci s Valašským muzeem v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm hudebně-divadelní festival s příznačným názvem Valašské Divadelní Léto.

Většina pořadů tohoto festivalu se koná pod širým nebem v amfiteátru Dřevěného městečka ve Valašském muzeu. Některé pořady se konají v amfiteátru Na Stráni a jeden na venkovním rožnovském koupališti. Pro případ špatného počasí je krytou variantou Janíkova stodola. Toto platí jen pro vybraná vystoupení.

„Festival se koná v průběhu letních měsíců červen až srpen a první narozeninový ročník přiváží sedm vynikajících pořadů jak pro dospělé, tak pro děti a také dva velké megakoncerty.

Výběrem velmi kvalitních umělců se tak snažíme obohacovat program jak v historickém muzeu, tak na celém Valašsku“ dodává hlavní organizátor festivalu – David Mlčoch z pořádající agentury Pragokoncert. A dále dodává „Letošní ročník sebou přiváží také spoustu rožnovských premiér!“

Spektrum Rožnovska jako první přináší celkový program pátého ročníku festivalu VDL:

PROGRAM VALAŠSKÉHO DIVADELNÍHO LÉTA 2007

 

16. 6. od 19:00 hod. – DIVOKEJ BILL

Velká megashow naší nejpopulárnější kapely a vítěze Českého Slavíka se po roce vrací. Speciální host: Temperamento. Tento koncert se odehraje za každého počasí na venkovním rožnovském koupališti.

7. 7. od 18:00 hod. – TŘI SESTRY

Jedinečná show potřetí s videoprojekcí a hospodou přímo na pódiu! Koncert naší legendární kapely v rámci dalšího narozeninového turné. Speciální hosté Doktor P. P. a DeBill Heads. Tento koncert se odehraje za každého počasí v amfiteátru Na Stráni.

9. 7. od 17:00 hod. – MICHAL NESVADBA

Nejoblíbenější dětský umělec v ČR! Michal se představí v rožnovské premiéře svého nového pořadu „Michalovi mazlíčci“.

1. 8. od 20:00 hod. – DÍVČÍ VÁLKA
ČECHOVO PROZATIMNĚ OSVOBOZENÉ DIVADLO

…uvede 2850tou reprízu této nejúspěšnější divadelní komedie všech dob. Hrají F. R. Čech, Jaroslav Sypal, Petr Martinák, Uršula Kluková, Ester Ládová, Veronika Hůlová a další.

10. 8. od 19:00 hod. – EVA a VAŠEK

Jedni z našich nejžádanějších umělců posledních let poprvé v Rožnově! Koncert se odehraje v amfiteátru Na Stráni. Hity jako Bílá orchidej, Slyšíš jak zvoní, Krásné chvíle, Bílé růže z Athén…

17. 8. od 17:00 hod. – KOUZELNÁ ŠKOLKA s MAJDOU a FRANTIŠKEM

Nejsledovanější dětský pořad ČT „Kouzelná školka“ je na cestách. Tentokráte s Magdou Reifovou a skřítkem Františkem.

22. 8. od 20:00 hod. J. Mortimer & B. Cooke KDYŽ KOČKY NEJSOU DOMA

Jedinečná divadelní komedie s Lukášem VACULÍKEM a Romanem ŠTOLPOU v hlavních rolích. Rožnovská premiéra! Přijďte se podívat na to, co se stane, když kočky nejsou doma a kocouři mají „pré“…