VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2005

Kdy: Zpět na přehled akcí 07.07.2005 – 24.08.2005
Kde: Rožnov pod Radhoštěm
Vstupenky

VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2005

Již třetím rokem pořádá agentura Pragokoncert ve spolupráci s Valašským muzeem v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm a www.vojak.czhudebně-divadelní festival s příznačným názvem Valašské Divadelní Léto. Festival se koná v amfiteátru Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v průběhu letních prázdninových měsíců července a srpna. V případě nepříznivého počasí máme krytou variantu v Janíkově stodole.

Michal   Donutil  valka

Výběrem velmi kvalitních umělců pro dospělé i pro děti se tak snaží obohacovat program v historickém muzeu. Letošní ročník se uskuteční v rámci oslav 80ti let založení rožnovského muzea. Na třetím ročníku festivalu se vystřídají ty nejlepší divadelní a hudební soubory i jednotliví umělci, kteří zajisté obohatí kulturní program nejen v  oblasti Valašska, ale celého kraje.

Program Valašského Divadelního Léta 2005:

  • 7. 7. 19:00 hod. TŘI SESTRY - Koncert naší legendární kapely v rámci narozeninového turné k 20. letům kapely. Speciální hosté Doctor P.P. a DJ Kretén. Tento koncert se jako jediný odehraje v amfiteátru Na stráni.
  • 27. 7. 17:00 hod. KOUZELNÁ ŠKOLKA S MAJDOU A FRANTIŠKEM - pořad pro děti. Nejsledovanější pořad České televize „Kouzelná školka“ na cestách. Tentokráte s  Magdou Reifovou a skřítkem Františkem.
  • 3. 8. 20:00 hod. MIROSLAV DONUTIL, skvělý bavič a člen činohry Národního Divadla ve svém nejoblíbenějším pořadu „Cestou necestou“
  • 10. 8. 20:00 hod. ČECHOVO PROZATIMNĚ OSVOBOZENÉ DIVADLO – DÍVČÍ VÁLKA. Již 2600stá repríza neopakovatelné a nejúspěšnější divadelní komedie všech dob. Hrají: F.R.Čech, Jaroslav Sypal, Jiří Helekal, Uršula Kluková, Veronika Hůlová a další.
  • 17. 8. 20:00 hod. OZVĚNY BESÍDKY DIVADLA SKLEP. Pásmo skečů, scének, písní a gagů tohoto legendárního divadla. Hrají: Milan Šteindler, Václav Marhoul, Monika Načeva, Robert Nebřenský, Jiří Podzimek, Vladimír Vytiska a další.
  • 24. 8. 17:00 hod. MICHAL NESVADBA – nejoblíbenější dětský umělec u nás se svým nejlepším pořadem pro děti „Michal na hraní“.

Veškeré informace o festivalu, včetně spojení do Rožnova pod Radhoštěm, předprodeji a vstupenkách najdete nawww.valasskedivadelnileto.cz