URIAH HEEP (UK)

Kdy: Zpět na přehled akcí 24/05/2011
Kde: PRAHA, KC Vltavská
Vstupenky

egendární URIAH HEEP oslaví své 40. narozeniny a vydání nové desky v PRAZE!

24.5. 20:00 PRAHA, KC Vltavská

Slavná britská rocková legenda URIAH HEEP slaví již své 40. narozeniny a nejlepším dárkem je samozřejmě nové album “Into the Wild”, jehož vydání je připraveno již na polovinu dubna tohoto roku! Populární “Uriáši” budou své významné jubileum a s tím spojený příchod nové desky na svět slavit také v ČR! 24. května 2011 v PRAZE, KC Vltavská! Takovou událost si nesmíte nechat ujít!

Při vyslovení jména této, již dlouhá léta, legendární britské rockové skupiny, si každý pamětník ihned vybaví, že jsou jedním ze 3 hlavních pilířů stylu zvaný rock! Byli to Black Sabbath, Deep Purple a právě Uriah Heep, kdo udával směr, kterým se tento hudební styl ubíral. URIAH HEEPprodali za svou dlouhou hudební kariéru až neuvěřitelných 30 milionů nosičů po celém světě, hráli v 52 zemích světa a získali po právu přívlastek nejlepší „live“ rockové kapely na světě. Ve svém „životopise“ mají i několik dalších zajímavých „nej“, např. byli první britskou kapelou, která hrála naživo v Rusku (bylo to v roce 1987!).

URIAH HEEP opět prožijete nezapomenutelný večer plný starého dobrého klasického rocku, který je v jejich podání zahraný vždy s lehkostí, elegancí a dokonalostí, ale tentokrát se podíváte ještě dál, do půvabné krajiny jejich rockové divočiny!

URIAH HEEP jsou zpět, v dokonalé kondici a těší se na vás! 24. května – PRAHA, KC Vltavská.