ULI JON ROTH (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/10/2014
Kde: zrušeno
Cena: 590,- Kč, V.I.P. 790,-Kč
Vstupenky

Uli Jon Roth zavzpomíná ve Zlíně na veleúspěšnou etapu se SCORPIONS a zároveň představí své nové album. Masters of Rock Café bude jedinou českou zastávkou v rámci výroční 40th Anniversary – Scorpions Revisited Tour!

 Uli_Jon_Roth

Necelý měsíc poté, co Zlín i Prahu svým Fenderem potěší kytarový virtuoso Axel Rudi Pell, se na Moravu chystá další mistr. Proto si naplánujte volno na sobotu 18. října. Toho večera Ulrich Roth, zvaný Uli Jon Roth zakončí v Masters of Rock Café svou 40th Anniversary – Scorpions Revisited Tour. Tento blues rocker – letos šedesátník – nahrál v letech 1974 – 1977 čtyři alba se SCORPIONS (dobrou polovinu věcí sám složil) a po odchodu od grupy Klause Meineho a Rudiho Schenkera přispěl obrovským dílem k rozmachu neoklasického metalu, jemuž se s láskou věnuje dodnes. Kromě Uliho vydařených sólových počinů nejde nezmínit i jeho účast po boku Joe Satrianiho a Michaela Schenkera na turné legendární G3, stejně jako hostování na dílech – studiových nebo koncertních – kapel SCORPIONS, ANGRA, projektu AVANTASIA nebo Victora Smolskiho (RAGE).
Uli Jon Roth okouzlí nejen svou unikátní šestioktávovou Sky kytarou, ale i hlasem. Přesvědčte se sami – naživo – 18. 10. ve Zlíně! Vstupenky seženete na tomto webu nebo v obvyklých předprodejích.