UFO (UK)

Kdy: Zpět na přehled akcí 20/11/2009 – 21/11/2009
Cena: 650,- Kč
Vstupenky

20.11. ZLÍN, Masters Of Rock Café
21.11. PRAHA, Retro Music Hall

Britští rockeři UFO na světovém turné k nové desce „The Visitor“ 2x v ČR!

Pro UFO je to vždy publikum, kdo je hlavním porotcem v hodnocení kvality hudebního díla. A tak teprve až si nové songy poslechnou zástupy fanoušků a kapela na vlastní kůži pocítí feed-back ze všech zákoutí klubů, teprve pak mohou být spokojení s tím, co vyprodukovali. Energie a nadšení fanoušků, to je také hlavní hnací motor a inspirace pro další tvorbu těchto anglických rockových bardů. Čistá aranžmá, chytlavé melodie a svěží energie, to vše je důležité a to vše najdeme na nové desce kapely, která vyšla na konci května a nese název „The Visitor“.

Sám zakládající člen kapely a frontman Phil Mogg o desce říká: „Všichni ti, kteří naší hudbu znají a po léta jí žijí, najdou na nové desce všechny naše charakteristické znaky a ti ostatní, kteří nás teprve objevují tam najdou lehkost, vtip, dynamiku“. „The Visitor“ těží zejména z úspěšné spolupráce se světově proslulým kytaristou Vinnie Moorem, který přišel do UFO na podzim 2003 a vložil do alb „You Are Here“ (2004) a „The Monkey Puzzle“ (2006) excelentní kytarové umění.

Můžeme se těšit na tradiční rockový večer okořeněný silnými kytarovými kouzly Vinnie Moora pod taktovkou Phila Mogga a jeho textů, které jsou velmi různorodé, někdy až výstředně vtipné, někdy jemně zkoumavé, ale i dojemné a hluboké. Po několika letních festivalech se legendární UFO vydávají na světové tour, které nemine ani ČR! Jejich slavný rock zazní dokonce hned ve dvou městech, 20.11. ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café a den nato, 21.11. v PRAZE, Retro Music Hall.

Speciálním hostem koncertů jsou němečtí rockeři THE BULLETMONKS, kteří prorazili do světa hned svým letošním debutem „Weapons Of Mass Destruction“. Deska sklidila po celém světě nadšené reakce jak fanoušků, tak kritiky, ovšem kapela překvapuje i svými živými show, které měli tu čest předvést jako speciální hosté takových kapel jako jsou JBO nebo John Oliva´s Pain. Nyní kapela vyráží dobýt Evropu společně s legendárními brity UFO. Úspěch debutové desky kapelu povzbudil k další tvorbě a již na jaře 2010 se chystá vydání jejich druhé desky.

Ve ZLÍNĚ vystoupí navíc ještě také česká melodic metalová SALAMANDRA!

Vstupenky jsou k dostání u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.