UFO (GB) – Poprvé v ČR!

Kdy: Zpět na přehled akcí 06/11/2006
Kde: PRAHA, Retro Music Hall
Vstupenky

Britská rocková legenda UFO přistane v ČR!!

ufo-logo

ufo1Britská kapela UFO je velkou rockovou legendou, která však za celých více jak 35 let své úspěšné hudební pouti po světových pódiích nikdy nezavítala do ČR! Letos je to tedy úplně poprvé, co přistane jejich koráb, zcela exkluzivně, díky agentuře Pragokoncert, i u nás, v ČR! A důvod? Mají zcela novou zbraň s názvem The Monkey Puzzle a její síla se musí otestovat. Testovacím městem pro ČR se stává PRAHA a ohniskem úderu klub RETRO MUSIC HALL (Francouzská 4, Praha 2 … nad Náměstím Míru). Kdy můžeme jejich hudební útok na naše sluchové a zrakové orgány čekat? V pondělí 6. 11. 2006 od 20:00 hodin! Přistávací plošinu jim náležitě připraví speciální host koncertu, Američané KREISOR, a pak už vypukne nefalšované nadpozemsky silné a zajímavé hudební setkání třetího druhu s legendární kapelou UFO! Jejich evropská trasa čítá 27 dosud potvrzených koncertů v 9 zemích Evropy a ten pražský koncert bude pro celou ČR jediný, takže byste si ho neměli nechat ujít!

ufo2Kapela UFO započala svou hudební dráhu v roce 1969 Londýně. Název UFO si členové vypůjčili od tehdy legendárního londýnského hudebního klubu a pojmenovali tak i svou první desku, kterou vydali v roce 1971. Do velkého rockového světa prorazili velmi brzy, již v roce 1973, kdy se ke kapele připojil slavný německý kytarista Michael Schenker, se kterým pak kapela vydala množství úspěšných alb („Phenomenon“ 1974, „Force It“ 1975, „No Heavy ufo3Pettin“ 1976) a mnoho dalších. Kapela prožila na hudebním výslunní mnoho let. Nevyhnula se malým přestávkám a spoustě personálních změn v kapele (např. Michael Schenker se rozhodl věnovat vlastní kapele), nicméně od roku 1993 jsou naplno zpět a jejich rocková srdce šlapou naplno a neomylně dál.

ZahPrvní listopadové pondělí bude patřit v Praze klasickému rocku v podání jedné z nejvýraznějších a nejslavnějších rockových legend – britské kapele UFO! Klub Retro Music Hall se 6. listopadu rozzáří pravým, klasickým svěžím Hard Rockem. Fontman kapely UFO a její zakladatel Phil Mogg vám,  spolu s Petem Wayem, Paulem Raymondem, Andy Parkrem a kytarovým mágem Vinnie Moorem (hrál s Tommy Aldridgem, působil i v kapele Alice Coopera), představí své nové album „The Monkey ufo4Puzzle“, které je velmi dynamické a melodické, plné hudebně labužnických detailů, které vás stoprocentně potěší. Jemně klouzavé a přesto velmi jiskrnné kytary, spletité, ale libozvučné tóny piana a varhanů, vášnivá harmonika a nezaměnitelný hlas Phila Mogga vám přinesou čerstvou energii skoro jakoby z vesmíru! z nejpovolanějších – kapela UFO. Fontman kapely a její zakladatel Phil Mogg vám,  spolu s Petem Wayem, Paulem Raymondem, Andy Parkrem a kytarovým mágem Vinnie Moorem (hrál s Tommy Aldridgem, působil i v kapele Alice Coopera), představí své nové album „The Monkey Puzzle“, které je přesně takové, v jaké všichni fanoušci UFO doufali – velmi dynamické a melodické, plné hudebně labužnických detailů, které vás stoprocentně potěší. Jemně klouzavé a přesto velmi jiskrnné kytary, spletité, ale libozvučné tóny piana a varhanů, vášnivá harmonika a nezaměnitelný hlas Phila Mogga vám přinesou typickou, ale přesto čerstvou energii UFO.

Tak pozor! 6. listopad bude v novém pražském klubu RETRO Music Hall  patřit jedné z nejvýraznějších a nejslavnějších rockových legend – britské kapele UFO!