U.D.O.

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/11/2011 – 13/11/2011
Vstupenky

Německá heavy-metalová ikona U.D.O. míří na dva koncerty do ČR!

12.11. PLZEŇ, KD Šeříkovka
13.11. HLUK, sportovní hala

Je to tak, jeden z nejúspěšnějších a nejsilnějších koncertů letošního Masters Of Rock je nyní možnost si zopakovat! Německá heavy-metalová ikona U.D.O. s famózním mistrem Udo Dirkschneiderem v čele totiž míří se svým novinkovým albem “Rev-Raptor” hned na dva koncerty do ČR!

12.11. PLZEŇ, KD Šeříkovka
13.11. HLUK, sportovní hala

Rev-Raptor” je opět silné, provokativní, absolutně profesionální, vzrušující a maximálně zajímavé hudební dítko. Prostě klasický, starý a dobrý Udo, kterého si nikdy s nikým nespletele. Opět se můžete těšit na heavy-metalové hymny, postavené na pevných základech Accept se skvělými riffy, metalovými baladami, rock´n´rollovými vtípky, epickými dárečky, to vše zabalené do velmi neobvyklého, kreativně vydařeného obalu plného automatických střelných zbraní. Teď už víme, že je to jednoznačně znamení toho, že Udův hlas je kulomet a nástroje jeho spoluhráčů střílí jako samopaly, sem tam odpálí nějaký ten hit granát a jeho nezdolná energie lítá vzduchem jako neřízené dělové rány… mistr Udo Dirkschneider to do nás opět napere hlava nehlava! U.D.O. je zkrátka v plné polní a chystá se na vás! Připravte se! Rozdhodně je na co se těšit! Tuhle klasickou metalovou vřavu si nesmíte nechat ujít!

Holandští thrash metaloví šakalové LEGION OF THE DAMNED bourají se svou novou deskou “Descent Into Chaos” (2011) hranice celého světa! Tato známá holandská smečka dodává již od svého debutu “Malevolent Rapture” (2006) jen kvalitní, přímo pekelné hudební dílka. Do stejného ranku Thrash/Death metalu patří i všechna následující alba “Sons Of Jackal” (2007), “Feel The Blade” (2008) nebo kultovní thrash/death manifest “Cult Of The Dead” (2008). Po vydání svého exklusivního live balíčku CD+DVD “Slaughtering…” se všichni fanoušci opět zaradovali, jelikož deska “Descent Into Chaos” (2011), produkovaná samotným mistrem Peterem Tägtgrenem, přesvědčila, že jde když hrají Ledion Of The Damned, je to vždy což zárukou prvotřídní kvality! Extrémně dlouhovlasí pekelníci zatopí pod kotlem i na FULL OF HATE Festivalu!