U.D.O.

Kdy: Zpět na přehled akcí 01/12/2007
Kde: PLZEŇ, KD Šeříkova
Vstupenky

Legendární německá kapela U.D.O. zahraje v rámci evropského Tour k nové desce „Mastercutor“ také v Plzni!

U.D.O.

Kapela U.D.O. je dnes již legendou, stejně jako její zakladatel a frontman Udo Dirkschneider. Nicméně jsou stále velmi silnou a energii sršící legendou. Po úspěšné desce „Mission X“ (2005) přichází letos U.D.O. opět s novým albem „Mastercutor“, jehož vydání samozřejmě podporuje velké Evropské TurnéV rámci tohoto turné se Udo zastaví také v Plzni v KD Šeříkova dne 1. 12. 2007!

S Udem nás čeká právoplatný heavy-metal, klasický zvuk kapely ACCEPT a stále energické heavy tempo. Kapela vznikla v roce 1987 po rozpadu germánů ACCEPT. Frontman kapely UDO DIRKSCHNEIDER pak na slávě „Acceptů“ založil kapelu s výmluvným názvem „U.D.O.“ a přenesl do nově vzniklé kapely nejen své charisma, hudební styl a umění, ale i fanoušky Accept, kteří v U.D.O. rozpoznali neméně dobré a hodně podobné následnovníky kapely Accept.

Na koncetech tak U.D.O. prezentují nejen svou vlastní tvorbu, ale čerpají i ze slavné éry Accept. V koncertním playlistu tak kromě originálních songů z tvorby U.D.O. a zcela nových songů z posledního alba, nebudou chybět ani takové perly, jako jsou písně „I am Rebel“, „Ball To The Wall“ nebo „Metal Heart“.