Tublatanka a Citron – “Souboj Rebelů part II”

Kdy: Zpět na přehled akcí 26.04.2019 
Kde: Kladno, Kulturní dům
nám. Sítná 3127
272 01 Kladno-Středočeský
Cena: 590,-Kč
Vstupenky

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice!

 Československé hudební legendy vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Na jaře letošního roku rockové kapely odehráli mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodali jedenáct hal v České republice a proto se znovu sejdou, aby pokračovali v tomto fenomenálním úspěchu!

Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který odstartuje 16.3.2019 ve Sportovní hale v Březolupech!

 Na jarním turné vznikla společná skladba – duet Maťa Ďurindy a Láďi Křížka ”Silní a nezlomní“ o Česko – Slovensku a o přátelství mezi oběma státy, která zazněla na závěr každého koncertu a fanoušci ji uslyší i v druhé části turné. Na turné Souboj Rebelů Tour 2019 čeká fanoušky nová, monstrózní scéna plná skvělých efektů a novych videoanimací. Citron představí a nabídne nový singl, který bude předzvěstí nového studiového alba. Fanoušci si zároveň budou moci koupit nové mini DVD Tublatanka / Citron, které se natočilo letos v pražské Malé Sportovní hale. Máte se zkrátka opět na co těšit!

“Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný zážitek pro mě. Diváci i muzikanté si to velice užívají všichni dohromady. Je úžasné, jak se mohou fandové i my při hitech svého mládí romanticky přenášet vzpomínkami do mládí, zavzpomínat na svá první rande a milostné příběhy z českých a slovenských mezí, luhů a hájů”, uvedl lídr kapely Citron Radim Pařízek.

Teším sa keď začne v halách dunieť poctivá rocková muzika na turné Souboj rebelů a my budeme znovu počuť aplaus českého publika! A moc sa teším, že si naša Tublatanka s Citronom zahrá a zaspieva spoločnú pieseň Silní a nezlomní ktorá je o našej kolíske do ktorej sme sa narodili zvanej Československo! Prozradil lídr Tublatanky Maťo Ďurinda.

 Vstupenky na turné Souboj Rebelů Tour 2019 jsou v prodeji na www.ticketportal.czwww.ticketstream.czwww.ticketmaster.czwww.mastersofrock.cz

Turné pořádá agentura Pragokoncert

 Tublatanka / Citron – Souboj Rebelů Tour 2019
16.3. – Březolupy – Sportovní hala
29.3. – České Budějovice – Výstaviště
5.4. – Ostrava – RT – Torax Arena
11.4. – Brno – Sono Centrum
12.4. – Žďár nad Sázavou – Kulturní dům
13.4. – Pardubice – Ideon
26.4. – Kladno – Kulturní dům
27.4.- Zábřeh na Moravě – Kulturní dům
28.4. – Praha – Forum Karlín
3.5. – Hodonín – Zimní stadion
17.5. – Olomouc – hala Univerzity Palackého
24.5. – Kolín – Zimní stadion
19.7.- Rožnov pod Radhoštěm – Koupaliště