Tři setry a Horkýže Slíže

Kdy: Zpět na přehled akcí 01.12.2016 
Kde: Ostrava, hala Tatran
Cingrova 1627/10
Moravská Ostrava,702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 370,-Kč
Vstupenky

BRATIA A SESTRY RADEGAST TOUR 2016
TŘI SESTRY + HORKÝŽE SLÍŽE JIŽ POTŘETÍ VYRÁŽEJÍ NA SPOLEČNÉ TOUR

Po veleúspěšných tour z roku 2010 a 2013, se po třech letech opět potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném podiu v rámci BRATIA A SESTRY RADEGAST TOUR 2016.
Od rozdělení Československa uběhlo již drahně let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás oba interpreti jistě přesvědčí, že BIGBEAT JE BEZ HRANIC! Dvanáct vybraných měst v České republice bude mít to nezměrné štěstí, že je navštíví tato velká internacionální show. 
Obě skupiny představí během svého dvouhodinového koncertu průřez celou svojí dosavadní tvorbou. 
Skupina Tři sestry, zahraje jak léty prověřené hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, tak i zcela nové písně z posledního alba „Fernet Underground“.

Skupina Horkýže Slíže během svého dvouhodinového koncertu, divákům nabídne celou řadu songů, z jejich 24letého působení na hudební scéně Slovenské i České republiky.

Obě kapely chystají různá překvapení a chybět nebude ani prolnutí uměleckých těles a následné rozdělení, čímž bude metaforicky znázorněná Česko – slovenská dějinná epocha!

Vstupenky zakoupít na webu www.mastersofrock.cz  a v síti TICKETSTREAM