TŘI SESTRY, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, Jaroslav UHLÍŘ

Kdy: Zpět na přehled akcí 03/11/2006
Kde: Opava
Vstupenky

TŘI SESTRY, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA a JAROSLAV UHLÍŘ

Agentura Pragokoncert uvádí „Koncert Pro Nízkoprahy“
3.11.2006 OPAVA, Víceúčelová hala

nizkoprahy-213

Nízkoprahové kluby jsou novým způsobem práce s mládeží a navštěvují je převážně děti a teenageři, kteří by jinak svůj čas trávili na ulici. Jsou alternativou k různým zájmovým kroužkům a jiným organizovaným aktivitám, navíc ale poskytují poradenství a sociální servis. Zásadní význam klubů je v jejich poradenské a preventivní činnosti – umožňují dětem a mládeži si popovídat, nebo se svěřit se svými problémy, které mají možnost s pracovníky rozebrat a řešit. Vytvářejí pro děti chráněný prostor, v němž dospívající najde svoje místo, což je přesně to, co v mnohdy nebezpečných velkoměstech a na anonymních sídlištích chybí.

V rámci představení těchto klubů širší veřejnosti se podařilo navázat spolupráci s hudebními skupinami Tři sestry, Wohnout, Vypsaná fixa a Jaroslavem Uhlířem, kteří letos na podzim odehrají 3 benefiční koncerty – 27.10. v Pardubicích (ČEZ aréna), 28.10. v Havlíčkově Brodě (kulturní dům Ostrov) a 3.11. v Opavě (víceúčelová hala Opava). Hlavním cílem koncertů je představit kluby samotné a jejich činnost v daném regionu.

Přijďte se pobavit, zaskákat si a zazpívat si s mistry svého řemesla u nás -  se slavným souborem Kreténů Třemi Sestrami, potřeštěnými Wohnouty, sympatickou Vypsanou Fixou a Jaroslavem Uhlířem do Víceúčelové haly v OPAVĚ, v pátek 3.11. Veselý Benefiční hudební večer začíná již v 18:00 hodin.

banner_nizkoprahy

Celý příjem ze vstupného bude věnován na další rozvoj nízkoprahových služeb pro děti a mládež v ČR!