TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2006

Kdy: Zpět na přehled akcí 04.07.2006
Kde: ROŽNOV p Radhoštěm, Amfiteátr Na Stráni
Vstupenky

TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2006

Skupina Tři sestry již 21 let naživu! A nutno dodat, že navíc v životní formě!

tstour_ban_2006

K jednadvacítce se radostně a s lehkostí sobě vlastní “proslavila” napříč veleúspěšným rokem minulým, který spolu se svými 12.000 fanoušky završila  dekadentním večírkem v předvánoční T-Mobile Aréně.

Léto 2006 proběhne tradičně ve znamení TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2006, JEDINEČNÉ SHOW PODRUHÉ s videoprojekcí a hospodou přímo na pódiu, se vrací 4.7.2006 do Rožnova pod Radhoštěm, kde již tradičně vystoupí v Amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě od 19:00 hodin spolu se svými hosty. Celou show pro vás připravila agentura Pragokoncert ve spolupráci s Valašským muzeem v přírodě. Koncert se uskuteční v rámci festivalu VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2006.

www.valasskedivadelnileto.cz

Jako speciální esa se představí spřízněné soubory Doctor P.P. a DeBill Heads.

Návazně na úspěšné DVD se živým záznamem z koncertu Tři sestry 20 let Open Air z koupaliště Džbán v květnu 2005 právě vychází záznam ze zmíněného koncertu i na CD pod názvem “20 let naživu”.

Kromě 24 koncertních verzí největších hitů souboru zde najdete  i dva studiové bonusy – píseň Nad Bechyní, inspirovaná zážitky ze dvou koncertů v Bechyni, kde se lídr skupiny Fanánek a bubeník F.Vrána opakovaně znavili natolik, že netuší, že v Bechyni vůbec byli, a čerstvý opus s názvem “???”, jehož téma se vrací k lednovému úspěšnému turné skupiny po USA a Británii…Bohatě vypravený obal alba navíc obsahuje booklet s texty a akordy ke všem písním. Nový videoklip na sebe nenechá dlouho čekat.

Takže vše je, zdá se,  jak má být a karty jsou dobře rozdány!

JEDNADVACET – VOKO BERE!

Těšíme se na Vás při oslavách jednadvacátých narozenin 4.7.2006 od 19:00 hodin v Amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm!!!