TOTÁLNÍ NASAZENÍ + ZAKÁZANÝ OVOCE

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/04/2013
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

„Oceloví ptáci tour 2013“ zakázanÝovoce a Totální nasazení opět na jedné scéně

Po vánoční „relaxaci“ jsou party zakázanÝovoce i Totální nasazení opět v plné síle a zaútočí na vás opět pospolu na jednom podiu v rámci jarního turné. Kapelní komanda zabrousí do téměř dvaceti měst naší republiky a dvou na Slovensku, kam přivezou svá energicky nabitá vystoupení. Po celou koncertní šňůru je doprovodí mladá punk-rocková partička ATD z Benešova.

Skvadra Totální nasazení se chystá počátkem roku 2013 vydat deváté řadové album, do jehož vydání u hudebního vydavatelství POPRON se pustili notně po hlavě a s velkým elánem. Na tour samozřejmě zazní skladby nového počinu, ale i oblíbené pecky předchozí diskografie. Kapela slaví 22 let na scéně a post jedné z nejvíce vyhlášených punk-rockových kapel u nás.

Skupina zakázanÝovoce naservíruje mix hitovek starších alb, ale především stále oblíbenější skladby z desky „Život se Tě neptá“ (produkce Ecson Waldes a Hynek Toman – Support Lesbiens), kterou svým fanouškům představila již v loňském roce. Aktuálně kapela pracuje na materiálu pro další desku i na novém videoklipu k již třetí skladbě z úspěšného posledního alba. Na novinky si však ještě chvíli počkáme.

Také kapela ATD jede na plný plyn a momentálně pro své příznivce připravuje novinku v podobě nového CD, ze kterého na tour představí 2 singly. Na jeden z nich dokonce natočí svůj debutový videoklip.

„Společné turné jsme pojmenovali podle titulní skladby našeho novýho alba Oceloví ptáci, který vzniká právě v těchto dnech. Od nový desky kromě toho, že se snad bude líbit našim fans, neočekáváme vůbec nic, ovšem od společnýho turné naopak hodně, protože nadsamci z Ovoce jsou skvělí parťáci na pódiu i mimo něj a už loňský společný tour bylo super. Na repete se tedy moc těšíme a věříme, že bude mocný, protože spolu pojedou staří ostřílení pardálové a mladá nová krev – prostě oceloví ptáci všech generací, takže se máte na co těšit,“ vzkazuje Sváťa z kapely Totální nasazení.

Během šňůry vystoupí speciální hosté: Deratizéři, Dilemma in Cinema, Hand Grenade a slovenská punkrocková legenda Punkreas.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit v elektronické podobě na http://www.akcenaprani.cz nebo v klasické papírové podobě na Alfedus music e-shopu http://eshop.alfedusmusic.cz.

Neskutečná jízda se uskuteční na následujících místech:

15.2. – Rokycany – Kasíno
16.2. – Praha – Vagon
22.2. – Karlovy Vary – Lidový Dům
23.2. – Kolín – U Vodvárků
01.3. – Nitra, SK – Nová Pekáreň
02.3. – Košice, SK – Collosseum
15.3. – Pelhřimov – Stará Tiskárka
16.3. – Jindřichův Hradec – KC Jitka
23.3. – Krnov – Kofola Music Club
29.3. – Litomyšl – MC Kotelna
30.3. – Police nad Metují – Zděřina Music Hall
31.3. – Jistebnice – KD
05.4. – Český Krumlov – Fabrička
06.4. – Slaný – Šantán
11.4. – Brno – Metro Music Bar
12.4. – Olomouc – S-Cube
13.4. – Zlín – Masters of Rock Café
26.4. – Pardubice – Žlutý pes
27.4. – Písek – Divadlo pod Čarou
03.5. – Čáslav – Hotel Grand
04.5. – Domažlice – Death Magnetic

Novinky sledujte na http://www.zakazanyovoce.cz a http://www.totaci.net.