THUNDER (UK) + Glyder (Irsko)

Kdy: Zpět na přehled akcí 17/03/2007
Kde: PRAHA, Retro Music Hall
Vstupenky

Britsk� rockov� legenda THUNDER zabur�c� nad Prahou!

Britská rocková legenda THUNDER vystoupí v PRAZE!

Koncert britské rockové legendy THUNDER v Praze zrušen!

Část Evropského Turné k nové desce britské rockové legendy THUNDER byla zrušena. Bohužel také včetně plánovaného pražského koncertu 17.3.2007 v Retro Music Hall. Již zakoupené vstupenky můžete vracet v předprodejích, kde jste je zakoupili!

  Pravý rockový THUNDER zaburácí, díky agentuře Pragokoncert na jaře nad Prahou! Jarní „hrom/rocková“ bouřka vypukne 17. března 2007 v Retro Music Hall v PRAZE. Ve vzduchu ucítíte pověstné jiskření a čistokrevný rock vás zelektrizuje tak, jak to umí jen pravý THUNDER –legendární kapela z britských ostrovů, jejichž hudební styl je velmi blízký např. Guns´n´Roses.

Kapela THUNDER vzniká v roce 1989 na základním kamenu kapely Terraplane a hned s první deskou s přehledem válcuje britskou hitparádu. Nyní mají na svém kontě již 8 úspěšných studiových alb, to poslední „Robert Johnson´s Tombstone“ vyšlo letos 30. října a kapela ho na svém Evropském Turné představí na jediném koncertě také České Republice! Kytarista kapely Luke Morley o tomto novém počinu Thunder říká „Je to naše nejlepší album, které jsme kdy nahráli a úvodní písnička je 100% nejlepším kouskem celé naší dlouhé histori. Říká naprosto vše, co se dá říci o Thunder a o nás samotných, odkud hudebně pocházíme a kam jsme se dostali. Neznám nikoho, kdo by v dnešní době dělal muziku jako my a s tímto posledním albem jsme se ponořili do nejhlubšího nitra našich muzikantských duší! Už se nemůžeme dočkat, až tuto naši desku představíme na koncertech fanouškům – na živo to bude úplně super!“

Máme se tedy na co těšit! Britský rockový hrom zaburácí 17. března 2007 v PRAZE, Retro Music Hall, tak se na jeho úder pořádně připravte!