THIN LIZZY (Irl)

Kdy: Zpět na přehled akcí 26/10/2008
Kde: PRAHA, Retro Music Hall
Cena: 600,- Kč
Vstupenky

Irská hard-rocková legenda THIN LIZZY zahraje v Praze!

 

Do koncertama nabitého podzimu nám přibývá další! Do PRAHY, Retro Music Hall, míří irská hardrocková legenda THIN LIZZY! Vystoupí zde v neděli 26.10. a přivezou s sebou jedinečnou show nabitou těmi největšími hity jako jsou „Whiskey In The Jar“„Jailbreak“„The Boys Are Back In Town“ či „Bad Reputation“.

V jejich současné, velmi silné sestavě (John Sykes – kytara, zpěv, Scott Gorham – kytara, Francesco DiCosmo – basskytara a Tommy Aldridge – bicí) opět zažijeme kreativní sílu klasického hardrocku se dvěma kytarami v popředí a zaposloucháme se do inteligentních textů, které diktoval zakladateli kapely, legendárnímu hudebníkovi Philu Lynottovi sám život a láska věčně bojující s nenávistí.

thinlizzy

Kapela vydává v září novou nahrávku nazvanou „UK Tour 75“ , materiál, jež byl nahrán 21. listopadu 1975 v průběhu jejich Fighting Tour. Tento materiál byl zcela nově a moderně zremasterován a celá tato hudební vzpomínková parádička vyjde v luxusním obalu s 20 stránkovým bookletem a dosud nepublikovanými fotkami!

Legenda hard rocku THIN LIZZY přijíždí do Prahy! Přijďte si zavzpomínat a vrátit se s nimi do časů poctivého a velmi emotivního vyjádření síly klasického hard rocku. V neděli 26.10. Retro Music Hall Praha!

POZOR! Předprodej vstupenek za super prázdninovou cenu, platnou do konce srpna zahájen!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: +420 577 432 420, + 420 777 701 591 nebo na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a webu www.mastersofrock.cz na dobírku, dále v předprodejních sítích TicketArt, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.