THERION (Swe)

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/10/2012 – 14/10/2012
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

THERION v říjnu 2x v ČR! Bude to poslední turné kapely na několik let!

13. 10. 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
14. 10. 20:00 PRAHA, KC Vltavská

Příznivci symfonického metalu nejvyšší kvality zbystřete! Báječní Švédi THERION chystají novou desku, která vyjde září 2012! Následovat bude velké turné, představující tuto novou desku, ale nejen to!

Je to už 25 let co na světové hudební scéně působí neotřelá symfonic-metalová kapela THERION. Během své bohaté, pětadvacetileté kariéry stihli ovlivnit hned dva metalové subžánry – death metal, na kterém začínali a symfonický metal, který hrají dnes. Nyní, po 25 letech hlásí opět přechod někam jinam! Hlavní postava a zakladatel kapely Christofer Johnsson oznámil, že již nevyjde žádné řadové CD kapely Therion a neplánují již žádné běžné turné po mnoho dalších let. Kapela se objeví maximálně na nějakých festivalech, ale jinak se bude soustředit na jiné projekty.

Prvním z nich je projekt k 25. narozeninám kapely, což zahrnuje nejen plánované podzimní turné “Flowers Of Evil Tour in Europe“, ale také vydání CD “Les Fleurs Du Mal”, které bude v prodeji výhradně fyzicky na koncertech tohoto turné, v rámci něhož zavítá kapela THERION také 2x do ČR – 13. 10. ZLÍN, Masters Of Rock Café a 14. 10. PRAHA, KC Vltavská! Nikdo tedy nebude mít možnost si toto nové album poslechnout dříve, než odstartuje turné a prodají se první kusy tohoto CD. Žádné promokopie nebudou vydány novinářům dříve!Christofer Johansson také dodal, že na každém koncertě tohoto turné stráví několik hodin s fanoušky, bude rozdávat CD, podepisovat se, fotit se a povídat si s fanoušky. Zkrátka, letos na podzim nás čeká s kapelou THERION něco zcela nového a neobvyklého! Jakmile toto turné skončí, bude kapela pracovat na rockové opeře, což zabere hned několik let! Užijte si tedy THERION nyní! Máte poslední možnost! V dalších několika letech už se s THERION na koncertních pódiích nesetkáte!

Tak nezapomeňte 13. 10. ZLÍN, MOR Café a 14. 10. PRAHA, KC Vltavská!

Asi žádný fanoušek THERION a epické, symfonické a samozřejmě úderné metalové muziky by na těchto koncertech neměl chybět!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna 2012, je můžete objednávat na www.mastersofrock.cz v sekci “Vstupenky”. K dostání jsou také ve všech obvyklých předprodejích.

Právě potvrzeno! Speciální hosté a časový harmonogram koncertů THERION v ČR!

Symphonic-metalová legenda THERION slaví 25 let na scéně a slavit budou také s námi v ČR, 13. 10. ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café a 14. 10. v PRAZE, KC Vltavská! Toto narozeninové turné kapely bude také na dlouhou dobu posledním, které kapela odjede, takže se na tu oslavu pořádně nažhavte! Speciálními hosty obou koncertů bude španělská progresivně symphonic-metalová kapela ANTALGIA s půvabnou Bellou Diane za mikrofonem, představující aktuální desku “Perception Of Reality” a francouzská gothic-symphinic-metalová banda ELYOSE, která ve své tvorbě kloubí klasickou hudbu s elektronickými prvky. Za mikrofonem zde stojí rovněž kráska, mladá operní zpěvačka Justine Daaé a kapela vám představí své debutové album “Théogyne“! Bude to večer plný krásy a nejen té hudební! POZOR! Koncert startuje již v 19:30!!! Přijďte včas!
Program večera:
18:30 otevření sálu
19:30 – 20:05 Antalgia
20:20 – 20:55 Elyose
21:25 – 23:25 THERION